Тернопільські пауерліфтери «підняли» два «золота» і «бронзу» у Львові

Тернопільські пауерліфтери «підняли» два «золота» і «бронзу» у Львові

У Львові, на базі Львівського державного університету фізичної культури, провели відкритий Кубок СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. Турнір став одними з найвидовищних серед змагань з пауерліфтингу на теренах західного регіону України. Участь у Кубку взяли участь 156 спортсменів із Львівської, Чернівецької, Волинської, Полтавської, Вінницької, Закарпатської та Тернопільської областей. Спортсмени змагалися у вагових категоріях: серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. Тернопільщину на турнірі представляли вихованці відділення пауерліфтингу Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту.

Учні-спортсмени школи у своїх вагових категоріях завоювали дві золотих та одну бронзову медалі. Так, Альона Канюка зайняла перше місце з результатом 322,5 кг, здобувши золоту нагороду (на фото справа). «Золото» дісталося і Назарію Руцькому, який набрав в сумі 497,5 кг. Ще одну медаль – бронзового ґатунку, виборов Вадим Гаврилюк з результатом 592,5 кг.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями та подарунками від спонсорів. Готували спортсменів тренери-викладачі спортивної школи Олійник Артур, Злочовський Андрій, Лисий Ігор.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares