Тернопільським патрульним у вихідні попалися семеро п’яних водіїв

Тернопільським патрульним у вихідні попалися семеро п’яних водіїв

За минулі вихідні тернопільські патрульні поліцейські оформили семеро водіїв, які знаходились в стані алкогольного сп’яніння

Водіння та алкоголь – це несумісні речі, застерігають у патрульній поліції в Тернопільській області. Водій, свідомо сідаючи за кермо, стає потенційним злочинцем, який, ігноруючи усі Правила дорожнього руху, піддає смертельній небезпеці, як своє життя, так і життя інших учасників дорожнього руху. За керування у нетверезому стані водій несе адміністративну відповідальність згідно статті 130 КУпАП.

На громадянина, який вперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 10200 гривень та позбавлення права керування на 1 рік.

Якщо, водій вдруге порушив вимоги ст. 130 КУпАП, тоді на нього чекає штраф у розмірі 20400 гривень та позбавлення права керування на 3 роки.

У випадку, якщо керманич втретє за рік керував транспортним засобом у нетверезому стані, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у сумі 40800 гривень та позбавлення права керування на 10 років.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares