У Ланівцях з нагоди Дня міста провели турнір з пляжного волейболу серед чоловіків

Сім команди стали учасниками турніру з пляжного волейболу серед чоловіків, що відбувся у Ланівцях. Такий захід, присвячений Дню міста, за підтримки мера міста Романа Казновецького та відділу освіти і безпосередньо начальника відділу Оксани Ходанович, проводився вже другий рік поспіль. У змаганнях виступили три команди із Тернополя, три – з Лановець та одна – з Борсуківської ОТГ. Головний суддя – суддя вищої категорії Роман Єднаківський (Тернопіль).

Як повідомила тренер з волейболу Лановецької ОТГ Наталя Вишневська: «Змагання тривали із 10.30 до 18.00, усі команди показали чудову гру. Була практично у всіх зустрічах боротьба за кожен м’яч. Цілий день під палючим сонцем команди виборювали першість у турнірі».

В результаті третє місце посіла пара Кривончак Артур-Савчук Тимофій (Ланівці), друге місце здобула – пара Пальчик Володимир-Горошко Артем (Ланівці) і чемпіоном турніру стала пара із Тернополя – Куницький Андрій та Чайковський Назар. Команди були нагороджені медалями, грамотами та грошовими преміями.

Фото із особистої сторінки Наталі Вишневської у соцмережах.