«Універ-ТНЕУ» – срібний призер чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд  (ФОТО)

«Універ-ТНЕУ» – срібний призер чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд  (ФОТО)
21 жовтня у місті Перечин Закарпатської області відбувся 4-й тур чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд. Це останній тур чемпіонату, у якому підсумовували результати за весь турнір.

5

Жіноча збірна «Універ-ТНЕУ» виступила блискуче: у першій грі переграла збірну команду Мукачівського державного університету – 48:0, у другій – виграла у команди з Кременця – 44:0.

У фіналі, в напруженій боротьбі, дівчата з Тернопільського національного економічного університету перемогли чемпіонів України – команду з Одеси «Білі ангели» і здобули перемогу у 4-у турі чемпіонату.

У підсумку, за результатами 4-х турів чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд, жіноча збірна «Універ-ТНЕУ» посіла друге місце та виборола срібні медалі.

Cклад команди: Бульбак Ольга, капітан команди (ФКІТ), Карапулько Христина (ФФ), Мимрик Віта (ФОА), Вовк Марія (ЮФ), Найдюк Наталія (ФФ), Москальчук Вікторія (ФФ), Ткач Оксана (ФФ), Поліщук Валентина (ФЕУ), Хома Юлія (ФОА), Лаховська Ольга (ФОА), Баран Олена (випускниця ФББ).

Тренер команди Маляр Е.І.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *