Впевнена перемога «Тернополя»

У своєму першому домашньому матчі муніципальна команда Тернополя порадувала болільників, забивши 4 голи у ворота «Гірника» з Кривого Рогу.

У своєму першому домашньому матчі муніципальна команда Тернополя порадувала болільників, забивши 4 голи у ворота «Гірника» з Кривого Рогу.Рівна гра у матчі точилася лише перші пятнадцять хвилин. А вже у середині першого тайму форвард ФК «Тернопіль» Богдан Семенець відкрив рахунок – 1:0. Ще через хвилину суперники знову розпочинали з центру поля – після невпевненої гри воротаря «Гірника» знову Семенець подвоїв перевагу –  2:0.

Після двох пропущених голів «Гірник» спробував переламати хід гри та провів кілька атак, однак усі удари суперників ставали легкою здобиччю воротаря ФК «Тернопіль» Миколи Плетеницького.

На початку другого тайму «Гірник» знову кинувся атакувати, а на 60-ій хвилині гості дуже небезпечно пробивали штрафний. Однак, буквально через 2 хвилини ФК «Тернопіль» забив третій м’яч у сітку воріт суперника – 3:0.

Четвертий за рахунком гол у цій зустрічі записав на свій рахунок тернополянин Сергій Полянчук.

В подальшому футболісти ФК «Тернопіль» могли збільшувати рахунок, однак при виході один на один Семенець перекинув м’яч  і через воротаря, і через ворота, ще в кількох епізодах бракувало влучності при ударах із вигідних позицій і його одноклубникам.

Втім, болільників це не надто засмутило. Після завершення матчу вони в один голос скандували футболістам: «Молодці!». Перший домашній матч вдався.

За публікацією офіційного сайту ФК «Тернопіль».