ДонорUA шукає волонтерів у Тернополі

ДонорUA шукає волонтерів у Тернополі

Платформа ДонорUA, що популяризує та розвиває донорство крові в Україні, шукає волонтерів у Тернополі. 

В місті плануються тематичні заходи, зокрема виїзні донації, де люди здаватимуть кров. Якщо ви не можете бути донором, але хочете долучитися до порятунку життів, заповнюйте форму за посиланням.

Чому це важливо?

Ще до повномасштабної війни в Україні 2/3 пацієнтів, які потребують переливання крові, не отримували його вчасно або взагалі. Після російського вторгнення у 2022 році потреба у крові загострилася ще на 60%.

Для потреб фронту донорську кров везуть з усієї України, тому здавати її важливо в будь-якому місті. Вчасне переливання крові на 60% здатне знизити смертність від поранень. Тому запас крові має бути у бойових медиків постійно.

Також запас крові має бути сформований у цивільних лікарнях. Якщо росіяни обстрілюють житлові квартали чи цивільну інфраструктуру, поранених рятувати слід одразу — на пошук донорів уже не буде часу.

Окрім того, залишаються і пацієнти з «мирними» потребами: діти та дорослі з онкозахворюваннями, мами з важкими пологами, постраждалі від нещасних випадків, пацієнти під час операцій.

Кожна донація крові може подарувати надію трьом пацієнтам. Але підтримувати донорський рух можна не лише кров’ю — будь-яка допомога рятує життя.

Якщо ж ви можете здавати кров – реєструйтеся за посиланням.

Довідка

ДонорUA – єдина професійна система рекрутингу та координації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 165 000 донорів. Більше 7 700 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *