Які продукти харчування можна ввозити в США для особистого споживання

Які продукти харчування можна ввозити в США для особистого споживання

Чи можна в’їжджати до Сполучених Штатів Америки зі своєю їжею – сиром, фруктами або м’ясом у валізі? На питання про дозволені і заборонені продукти харчування в багажі при в’їзді в США відповідає Митно-прикордонна служба. Ця інформація не стосується продуктів, що пересилаються поштою або імпортованих в Америку для продажу, пише forumdaily.com.

Зверніть увагу, що всі ввезені в США продукти потрібно декларувати. За порушення цього правила можуть оштрафувати на суму до $ 10 000.

Обмеження на ввезення продуктів харчування вводяться з метою захистити здоров’я населення, навколишнє середовище і запобігти перенесення захворювань на домашні рослини і тварин.

Категорії продуктів, дозволені на ввезення в США:

– Приправи – кетчуп, гірчиця, майонез і готові соуси, в яких не містяться м’ясні продукти.

– Оливкова олія та інша рослинна олія.

– Хліб, печиво, крекери, торти, батончики з граноли, сухі сніданки і інші печені і перероблені продукти.

– Цукерки і шоколад.

– Сир. Твердий сир (твердий або наполовину м’який, що не містить м’яса); вершкове масло, топлене масло і кисломолочні продукти (йогурт і сметана). Сири фета, брі, камамбер, сири в розсолі, моцарела теж дозволяються. М”які сири (творог або рікотта) і сири, що нагадують за консистенцією густі вершки, не можна ввозити з тих країн, де зареєстрований епізоотичний стоматит (ящур).

– Консервовані продукти і продукти у вакуумній упаковці (крім продуктів, що містять м’ясо або курку) для особистого використання.

– Риба. Риба в кількості для особистого споживання, а також креветки, морські вушка та інші морепродукти дозволені для ввезення в свіжому, замороженому, сушеному, копченому, консервованому або готовому вигляді.

– Сухофрукти – абрикоси, барбарис, червона смородина, фініки, фіги, агрус, персики, чорнослив, родзинки, мексиканський томат.

– Рідке молоко і молочні продукти для дітей можна ввозити в розумних межах для споживання протягом декількох днів.

– Напої в порошках, запечатані в оригінальній упаковці зі списком інгредієнтів англійською мовою. Однак остаточне рішення про дозвіл ввезення приймають фахівці митної служби.

– Соки промислової (не домашньої) консервації.

– Чай в комерційній упаковці, готовий для заварювання, просочений або заварений в мікрохвильовці. Кока, барбарис і окремі цитрусові листя заборонені для ввезення.

– Кава – смажена або несмажена без оболонки.

– Спеції – дозволяється більшість сушених спецій, за винятком листя і зерен апельсина, лимона, лайма і інших цитрусових, лимонного сорго і багатьох рослинних і фруктових зерен.

– Мед – маточне молочко, перга або прополіс, якщо ввозиться не на корм бджолам.

– Макарони і локшина швидкого приготування, що не містять м’яса чи яєць, пакетовані.

– Рис – білий рис, рис басматі, коричневий рис, шліфований рис, полірований рис, рисове борошно та інші продукти без лушпиння (шкаралупи).

– Борошно – пшеничне, рисове, вівсяне і кукурудзяне.

– Гриби – свіжі і сушені; частини, що ростуть над землею, очищені від грунту.

– Горіхи – дозволені для ввезення всі горіхи в вареному, прокип’яченому, меленому, сушеному в духовці, перетертому, смаженому або пареному вигляді. Інші горіхи дозволені без шкаралупи, наприклад, мигдаль, горіхи катеху, бразильські горіхи, кешью, горіхи канатної пальми, фундук (ліщина), яванські оливки, горіхи гінкго, макадамія, горіх-пекан, горіх пілі, кедровий горіх, фісташки і волоський горіх.

– Випічка, цукерки, шоколад і сухі суміші, що містять молочні і яєчні інгредієнти (суміші для випічки, суміші какао, суміші для напоїв, суміші для кексів, суміші для пудингів, суміші для напоїв з сухим молоком, в тому числі і з цукром; картопляні пластівці і дитячі суміші), з оригінальними ярликами і в упаковці, як правило, дозволені для ввезення.

Фрукти та овочі:

Ті, хто прибуває в США, можуть перевірити дозвіл на ввезення фруктів і овочів по базі даних APHIS FAVIR, вибравши потрібний фрукт або овоч в графі Approved Name і країну походження в полі Country / Region. Вам видасть один з таких результатів:

— 0 позицій знайдено. Це означає, що цей фрукт або овоч не можна ввозити в США.

— N позицій знайдено (після цього йде назва товару і країни). Натисніть на “CIR”, у вас можуть бути такі результати:

— Subject to Inspection – цей товар повинні оглянути в місці прибуття. Ввезення дозволяється за фактом перевірки.

— Condition of entry treatment – це значить, що фрукт або овоч не можна провозити в США в пасажирському багажі.

Незалежно від статусу, фрукти і овочі, що провозяться, повинні бути надані для перевірки фахівцям з сільськогосподарських товарів на митниці. Свіжі фрукти та овочі повинні бути чистими. Якщо на них будуть помічені комахи або хвороби, їх можуть не дозволити ввезти в країну.

Продукція тваринного походження і її відходи:

М’ясо, молоко, яйця, птиця та продукти з них (наприклад, суха суміш для супу або бульйону) або заборонені для ввезення, або їх ввезення в США обмежене в залежності від хвороб тварин, зареєстрованих в країні походження.

Свіже (охолоджене або заморожене), сухе або готове м’ясо в цілому заборонено для ввезення з більшості країн. Консервоване м’ясо ввозити можна, крім м’яса ягняти, барана, кози з Канади та інших країн, де є синдром коров’ячого сказу.

Продукти з сирими яйцями заборонені з більшості регіонів. Яйця і яєчні продукти з регіонів, де зафіксовані екзотична хвороба Ньюкасла і пташиний грип, в тому числі варені, без дозволу ветеринарної служби для ввезення не дозволені, навіть для особистого споживання. Варені яйця можна ввозити в США з території Мексики.

Свинину можна ввозити тільки в промисловій консервній банці, яка не була відкрита. Свинину і продукти зі свинини не можна ввозити з Мексики, крім невеликих кількостей готового м’яса для особистого споживання.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *