Лісівники з Чортківщини похизувалися новою технікою (ВІДЕО)

Лісівники з Чортківщини похизувалися новою технікою (ВІДЕО)
Фото Фото прес-служба Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Під час виїзної колегії, яка відбулася на базі державного підприємства «Чортківське лісове господарство», її учасникам було продемонстровано нову техніку, яку підприємство закупило нещодавно, пише Чортків Онлайн з посиланням на Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Фото прес-служба Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Як поінформував заступник директора ДП «Чортківський лісгосп» Олександр Семанчук, у період від 2014 року підприємство закупило вісім одиниць техніки для заготівлі деревини, відтак за чотири роки укомплектовано вісім лісництв.

Власне, керівники підприємств та головні інженери мали змогу побачити безпосередньо в роботі придбані трактори у 2017 та поточному роках.

Особливо учасників колегії зацікавив трактор, обладнаний фронтальним навантажувачем польського виробництва ТУР-16 та трелювальною лебідкою Тайфун 55, придбаний для Колиндянського лісництва.

Дана техніка як навантажує лісопродукцію, так і трелює.

Як зазначив директор ДП «Чортківський лісгосп» Василь Фреяк, дана лебідка є найпотужніша, а враховуючи те, що установка трактора важка, лебідка, вагою 450 кілограм, є для нього противагою, відтак не потрібно встановлювати додатковий вантаж на колеса.

 

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *