Сьогодні у центрі Тернополя просто неба можна послухати духовні пісні

Сьогодні у центрі Тернополя просто неба можна послухати духовні пісні

19 травня у Тернополі відбудеться фінал фестивалю-конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння». Початок – о 17.00 на відкритому майданчику біля пам’ятника Івану Франку (вул. Сагайдачного). Вхід вільний.

“Для вас виступатимуть кращі хорові колективи, вокальні ансамблі та солісти-вокалісти. Загалом на участь у конкурсі подано 58 заявок, серед яких на фінал фестивалю-конкурсу професійне журі обере найкращих”, – повідомили у Тернопільській міській раді.

Учасників фестивалю-конкурсу учасників оцінюватимуть у двох окремих категоріях: «Професіонали» і «Аматори»:

  • До категорії «Професіонали» належать професійні хорові колективи, професійні вокальні ансамблі, колективи спеціалізованих музичних навчальних, професійні солісти-вокалісти.
  • До категорії «Аматори» – усі інші хорові, вокальні колективи та окремі виконавці.

Фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є Благословіння» було започатковано в Тернополі у 2011 році. За цей час він вже здобув свою історію та традиції, мав переможців та гостей, окрім пісень на духовну тематику, свого часу звучав і камерною музикою. Участь у фестивалі брали колективи з Тернопілля та інших областей України, були гості з Грузії, Польщі, Словенії, Іспанії, Чехії, Естонії, представники Румунії та навіть Нігерії.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *