Працівникам Тернопільщини виплатили понад 11,5 млн. грн заборгованої платні

Працівникам Тернопільщини виплатили понад 11,5  млн. грн заборгованої платні

З початку року працівники територіальних органів ДПС у Тернопільській області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників п’ятьох підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Внаслідок проведеної роботи по трьох підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати на суму понад 1,5 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб – на суму 274,2 тис. грн та з єдиного внеску – 247,2 тис. гривень.

Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Окрім цього, проведена індивідуальна роз’яснювальна робота із керівниками 23 підприємств, за наслідками якої 16 з них погасили заборгованість із заробітної плати на суму понад 10,1 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб – майже 2,9 млн грн, з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  – майже 2,4 млн гривень.

Також проводиться контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. Так, у січні-квітні на засіданнях комісій заслухано керівників 86 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 77 підприємств  підвищили рівень виплати заробітної плати. Завдяки цьому до бюджету надійшло 164,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 201 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань й по 469 підприємствах та організаціях області. За результатами проведеної роботи 407 підприємства підвищили рівень виплати заробітної плати. До бюджету надійшло понад 2,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та більше 3 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Завдяки активізації роз’яснювальної роботи щодо необхідності оформлення трудових відносин із найманими працівниками лише у квітні прийнято 4584 працівника. А з початку року – це понад 19,5 тисяч офіційно працевлаштованих працівників.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *