На Тернопільщині поліцейські зафіксували 455 порушень законодавства водіями автобусів

На Тернопільщині поліцейські зафіксували 455 порушень законодавства водіями автобусів

Із 20 квітня на території України розпочалась детальна перевірка маршрутних транспортних засобів для перевірки та профілактики порушень.

Станом на 15 червня співробітниками управління патрульної поліції в Тернопільській області перевірено 1928 транспортних засобів, що займаються перевезенням громадян. Серед них, які використовуються для перевезення організованих груп дітей – 116.
Правоохоронцями виявлено 455 порушень законодавства водіями автобусів. Про це повідомили у патрульній поліції Тернопільської області.

За результати проведення комплексу цільових заходів було складено матеріали за такими правопорушеннями: керування водієм автобусом без необхідних документів – 20; керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль – 81; перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 51; порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 32; порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг – 162; відхилення від визначеного маршруту руху, не заїзд на автостанцію – 54.

Притягнуто до відповідальності 20 посадових осіб.

Проведення комплексу цільових заходів триває і сьогодні, для створення комфортних та безпечних умов для пасажирів, а також інших учасників дорожнього руху. При будь яких порушеннях водіями автобусів законодавства телефонуйте – 102.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares