Ремонтники з минулого (фотофакти)

Подивився, як працюють тернопільські дорожники, і згадав анекдот часів комуністичних суботників.

Відтак фото нашого кореспондента, зроблене на трасі поблизу Козлова Козівського району,  яскраво підтверджує не тільки справедливість цих нарікань, а й змушує замислитися. Зокрема над тим, що поки люди з тачками у руках тяжко працюватимуть, аби на вибоїнах не розтрясло чиновників на крутих «тачках», порядку на українських дорогах не буде. І в Україні теж.Отже, зійшлися на свято ударної праці люди. Кожен трудиться, аж гай шумить. Петро встяж дороги копає ямки, а Семен відразу ж їх закопує.

– Навіщо ви це робите?, – запитують прохожі.

– Сьогодні маємо сто дерев висадити, тож ніколи відпочивати, – відповідають хлопці.

– Де ж ті дерева?

– Ось там на вантажівці лежать

– То чому ж ви їх не садите?

– Це мав робити Микола, але він не прийшов. Нам доручили лише копати ямки  та закопувати їх.

Можливо, це й не смішно, проте зовсім недавно щось схоже відбувалося на вулиці Крушельницької у Тернополі. Комунальники перекрили проїжджу частину, задіяли потужну спецтехніку, якою, хочеться вірити, добротно встеляли гарячий асфальт. А ось про підготовчі роботи, а саме – про встановлення нових бордюрів, майстри, очевидно, забули.  Або, як кажуть,  «Микола не прийшов», аби їх встановити.

– Потужна спецтехніка, гарячий асфальт, – заздрять міським дорожникам їхні колеги з облавтодору.  Адже вони ще й дотепер змушені «латати» автошляхи краю, використовуючи дідівські, якщо не прадідівські, знаряддя праці.

Відтак фото нашого кореспондента, зроблене на трасі поблизу Козлова Козівського району,  яскраво підтверджує не тільки справедливість цих нарікань, а й змушує замислитися. Зокрема над тим, що поки люди з тачками у руках тяжко працюватимуть, аби на вибоїнах не розтрясло чиновників на крутих «тачках», порядку на українських дорогах не буде. І в Україні теж.

Юрко СНІГУР.

Можливо, це й не смішно, проте зовсім недавно щось схоже відбувалося на вулиці Крушельницької у Тернополі. Комунальники перекрили проїжджу частину, задіяли потужну спецтехніку, якою, хочеться вірити, добротно встеляли гарячий асфальт. А ось про підготовчі роботи, а саме – про встановлення нових бордюрів, майстри, очевидно, забули.  Або, як кажуть,  «Микола не прийшов», аби їх встановити

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares