Студенти із ТНЕУ і ТНПУ в Луцьку, на ХІІІ літній Універсіаді України з легкої атлетики, здобули медалі

Найсильніші студенти легкоатлети зі всієї України зібрались у Луцьку, аби виборювати першість в змаганнях ХІІІ літньої Універсіади України.

Дводенні старти найсильніших вітчизняних студентів на реконструйованому нещодавно, згідно з міжнародними стандартами стадіоні «Авангард», принесли чимало позитивних емоцій і нашим землякам, інформує обласне відділення Комітету з фізвиховання та спорту МОН України.

Тернопільську область у Всеукраїнській Універсіаді представляли студенти Тернопільського національного економічного університету і Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка. Чималий врожай медалей різного ґатунку вдалось зібрати нашим студентам.

Так, студентка ТНПУ ім. В.Гнатюка Наталя Стребкова виборола перемогу в стипль-чезі. Дистанцію у 3000 метрів із перешкодами подолала за 10 хвилин 11,61 секунди.

А підопічній Василя Яковіва – Тетяні Фетіскіній, яка здобуває фах економіста в ТНЕУ, не було рівних у метанні списа – 53 метри 75 сантиметрів.

Не був би проти тріумфу на Універсіаді й уже дипломований педагог, майстер спорту Сергій Крук. Однак, підопічному заслуженого тренера України Михайла Васірука, який нині здобуває другу вищу освіту в Тернопільському національному економічному університеті, в стрибках у довжину вдалося вибороти друге місце (7 метрів 57 сантиметрів), у потрійному стрибку – третє (рівно 15 метрів).

Підкорились бар’єри ще двом нашим студенткам із ТНЕУ: Ткачук Вікторія – 400м з/б (24,61), Чубковцова Ганна – 100 м з/б (13,69). Вікторія, крім перемоги, здобуває ще й «срібло» у бігу на 200 м (58,35), а Ганна стає другою в бігу на 100 м (11,98).

Успішно здолав дистанцію 110 м з/б Кандимов Максат. Подолавши дистанцію за 14,54 с, він стає срібним призером Універсіади.

Бронзою може гордитись Мокрова Марія, яка на дистанції 100 м з результатом 12,07 піднімається та третю сходинку п’єдесталу.

У підсумку 4 «золота», 4 «срібла» та 2 «бронзи» – здобуток Тернопільщини на ХІІІ літній Універсіаді України.