Скільки аварій сталося на Тернопільщині: основні причини

Скільки аварій сталося на Тернопільщині: основні причини

Від початку року у Тернопільській області спостерігається тенденція до зменшення кількості фактів дорожньо-транспортних пригод, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це під час брифінгу у медіацентрі повідомила Олександра М’ялковська – начальник відділу зв’язків з громадськістю УПП в Тернопільській області.

На Тернопільщині стартував всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.

Цьогоріч він проходить з 13-19 травня, в цей період управлінням патрульної поліції проводиться чимало заходів профілактичного характеру задля безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Загалом такі заходи проводитимуть для трьох основних категорій учасників дорожнього руху: пішоходів, пасажирів та водіїв.

У період з 1 січня – 30 квітня 2024 року в області сталося 137 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими.

Основними причинами автопригод з постраждалими є: перевищення безпечної швидкості – 43 ДТП; порушення правил маневрування – 32 ДТП; порушення правил проїзду пішохідних переходів – 17 ДТП; порушення правил проїзду перехресть – 11 ДТП.

За згаданий період 45 аварій із постраждалими сталося за участю пішоходів, що становить 33% від загальної кількості ДТП з постраждалими, в яких загинули 3 особи та травмовано 47 осіб.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *