Учні Збаразької ДЮСШ – призери чемпіонату України з гирьового спорту (ФОТО)

Команда учнів Збаразької районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи, що на Тернопільщині, (директор І.Патроник) взяла участь у чемпіонаті України з гирьового спорту серед школярів загальноосвітніх шкіл і учнів ДЮСШ, який проходив 19-20 листопада у місті Токмак Запорізької області. Про це повідомляє на своїй Фейсбук-сторінці тренер-викладач Збаразької РК ДЮСШ Віталій Гуголь.

15129657_417962811925112_7935830941111320458_o

Вихованець відділення гирьового спорту Збаразької РК ДЮСШ, учень 6 класу Збаразької ЗОШ №2 ім. І.Франка, одинадцятирічний Андрій Тольпа (тренер П.Багрій), виступаючи з гирями вагою 8 кг, виборов третє місце і став бронзовим призером чемпіонату України у змаганнях юнаків 2006 року народження та молодших.

Успіх Андрія, який дебютував на всеукраїнських змаганнях, підтримали його більш досвідченіші товариші, котрі також стали бронзовими призерами чемпіонату України, виступаючи з гирями вагою 16 кг у змаганнях юнаків 2000-2003 років народження.

Учень 9 класу Збаразької ЗОШ №2 ім. І.Франка, 14-річний Максим Пік (тренер П.Багрій) посів третє місце у ваговій категорії до 50 кг.

15-річний Богдан Тольпа (тренер П.Багрій), учень Збаразького ДНЗ «ТПК ПВФП», виборов третє місце у ваговій категорії до 65 кг.

Ще один учень Збаразького ДНЗ «ТПК ПВФП», 14-річний Олексій Піпаш (тренер В.Гуголь) став бронзовим призером, виборовши третє місце у змаганнях юнаків в ваговій категорії + 65 кг.

Всі учні відділення гирьового спорту Збаразької РК ДЮСШ, які взяли участь у змаганнях, продемонстрували свої бійцівські якості і прагнення до перемоги та показали високі спортивні результати.