Був світлою, щирою, доброю і працьовитою людиною: на Тернопільщині прощаються з воїном Михайлом Бондаруком

Був світлою, щирою, доброю і працьовитою людиною: на Тернопільщині прощаються з воїном Михайлом Бондаруком

 Михайло Бондарук із села Боложівка Шумської громади був світлою, щирою, відповідальною, надзвичайно працьовитою людиною. І якби не війна,  Михайло міг би зробити у цьому світі ще багато добрих справ. Українському захиснику було лише 39 років.

Михайло був призваний на військову службу наприкінці липня 2022 року.  Захищав Україну і нас з вами на посаді механіка-водія механізованого батальйону. Загинув Михайло 1 березня внаслідок ворожого обстрілу у смт Білогорівка Луганської області. І ніколи вже не обіймуть свого доброго, люблячого сина мама, а брата – сестри. 

Теплі, щирі слова, сповнені жалю і болю,  про Михайла написала його вчителька Нонна Кадук-Гонта:

«Наш біль. Наша гордість. Кажуть, що у кожної епохи свої герої. Мій учень, Бондарук Михайло Ілліч, житель села Боложівка, став ГЕРОЄМ нашого часу. На превеликий жаль, він загинув, захищаючи нашу Україну, захищаючи кожного з нас. 

Михайлик був світлим, добрим та щирим хлопчиком. У моїй пам’яті спливає його завжди спокійне обличчя і очі – повні задуми… Ніколи не забуду його милу дитячу усмішку, якою він ніби осяював клас. Міша любив своїх однокласників, поважав вчителів, був надійним другом, завжди готовий був прийти на допомогу іншим. Тихий, спокійний, скромний, надзвичайно працьовитий. До всього ставився відповідально, виважено. Його всі любили і поважали.

Я і всі жителі нашого села зустріли цю страшну звістку про смерть Михайла зі сльозами на очах. Мамі, сестрам і всім рідним – доземний уклін і найщиріші співчуття… Михайлику, ти – найкращий, ми завжди будемо тебе пам’ятати, спи спокійно, наш рідний і дорогий ГЕРОЮ… Вічна і світла тобі пам’ять…»

Кортеж із тілом воїна зі сльозами на очах, на колінах, з квітами та почуттям важкої втрати зустріли земляки, друзі, побратими. На площі Героїв Майдану у Шумську священники відправили панахиду за полеглим. Пізніше траурний кортеж рушив до рідної домівки Героя, де вздовж усієї дороги його зустрічали односельчани.

У рідному селі Михайла, у церкві Покрови Божої Матері відбувся чин похорону. 15 березня 2023 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.

Вічна пам’ять Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *