Держпродспоживслужба Тернопільщини торік не дала обрахувати споживачів на 4 мільйони гривень

Держпродспоживслужба Тернопільщини торік не дала обрахувати споживачів на 4 мільйони гривень

Фахівці Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області протягом 2018 року розглянули 40 звернень громадян та суб’єктів господарювання, у тому числі чотири запити на отримання публічної інформації та три звернення на «гарячу лінію». Проведено 13 позапланових заходів контролю  щодо порядку формування, встановлення і застосування цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги. Про це повідомили у прес-службі відомства.

У 11 суб’єктів виявлено порушення державної дисципліни цін, тобто 84,6 відсотків із перевірених. За результатами проведених позапланових заходів прийнято чотири рішення, вісім приписів та чотирьох посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності та направлено чотири листи у міські та селищну ради щодо приведення у відповідність  їх рішень до вимог чинного законодавства.

За 2018 рік попереджено (зменшено) необґрунтоване фінансування з бюджету на загальну суму 10325,6 тисяч гривень, тому числі 9917,3 тисячі щодо послуг теплопостачання та 408,3 тисячі гривень з послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

За згаданий період попереджено обрахування споживачів на суму 4268,1 тисячу гривень, у тому числі 2761,9 тисяч – із послуг теплопостачання; 225,53 тисяч – із послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій; 145,7 тисяч – із послуг з поводження побутовими відходами та 1135,0 тисяч гривень – з послуг водопостачання та водовідведення.

Крім того, за прийнятими рішеннями та приписами суб’єктами господарювання перераховано споживачам (повернуто коштів) на загальну суму 1930,5 тисяч гривень.

Крім того, за поданими матеріалами Нацполіції, винесено три постанови про адмінвідповідальність за порушення державної дисципліни цін при реалізації тютюнових виробів та алкогольних напоїв (по 170 гривень).

Водночас, фахівці проводять щомісячний моніторинг 34 аптечних закладів (247 лікарських засобів та 6506 цін, щодо яких здійснюється аналіз), вартість яких підлягає відшкодуванню.

Станом на 1 січня 2019 року вимоги рішень, приписів та постанов виконані в повному обсязі.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *