«Феміда швидко «позеленіла», але життя на виборах не закінчується», – Михайло Головко подякував однодумцям за підтримку

«Феміда швидко «позеленіла», але життя на виборах не закінчується», – Михайло Головко подякував однодумцям за підтримку

Перемогу на парламентських виборах в одномандатному виборчому округу № 164 з центром в Збаражі здобув кандидат від «Слуги народу» Ігор Василів. Він випередив свободівця Михайла Головка лише на 413 голосів.

Опісля волевиявлення Михайло Головко звертався до правоохоронних органів у зв’язку з інформацією про порушення виборчого законодавства в ОВО № 164. Однак, попри наявні відеодокази, Тернопільський окружний адміністративний суд, а згодом і Львівський апеляційний суд, відмовили у перерахунку голосів та відхилили усі скарги.

– Феміда швидко «позеленіла» – Львівський апеляційний суд відхилив всі наявні скарги та порушення і відмовився задовольнити позов. Цим вчинком влада лише показала свою слабкість, але розумію, чого ж вони так бояться… Наприклад, назву лише дільницю у Чорному лісі Збаразького району, де понад 50 голосів, відданих за мене, виявилися просто недійсними! А скільки ще таких дільниць по округу? При розриві у 413 голосів це має велике значення! – повідомив Михайло Головко.

Свободівець подякував виборцям за підтримку та нагадав, скільки добрих справ вдалося зробити, будучи народним обранцем.

– Життя на виборах не закінчується. Щиро дякую за вашу довіру, яку ви мені втретє висловили своїми голосами під час дострокових виборів до парламенту. 164-й округ – один із найбільших в Україні, охоплює п’ять патріотичних районів, більше трьохсот сіл та хуторів, які я усі не один раз відвідав! Допомагав, наскільки це було в моїх силах. За ці роки спільними зусиллями нам вдалося зробити чимало хороших справ. Як депутат, відвідував всі засідання ради та комітету, не кнопкодавив, ініціював сотні законопроектів та тисячі звернень від своїх виборців. Я завжди стояв на стороні медиків та вчителів, боровся із закриттям освітніх та лікувальних закладів. Попри намагання влади, в округу не ліквідували жодної лікарні чи школи. Також домігся виділення чималих сум на капітальний ремонт доріг і соціальних об’єктів. Ми відкрили десятки дитячих та спортивних майданчиків. Майже сім років, будучи в опозиції, я представляв вас у парламенті. Дякую кожному за можливість всі ці роки відпрацьовувати кредит довіри, – зауважив свободівець.

Також Михайло Головко наголосив на тому, що ця передвиборча кампанія відрізнялася від попередніх великою кількістю бруду та брехні зі сторони опонентів.

– У боротьбі з олігархами, очевидно, я став їхнім особистим ворогом, тому ця виборча кампанія відрізнялася від попередніх масовим брудом та брехнею, замовними статтями та сюжетами на олігархічних телеканалах, які намагались очорнити мене в очах виборців. Надалі я відстоюватиму свою честь в судах, аби покарати тих, хто масово «строчив» про мене наклепи. Мені не соромно за всі ці роки роботи. Багато хороших справ, які вдалося реалізувати для свого округу, дозволили мені втретє отримати надзвичайно велику підтримку виборців. 18068 людей віддали свої голоси за мене, а це – 20, 9 % виборців. Свою кампанію я проводив чесно, на відміну від моїх опонентів, які неодноразово переступали межу людяності та здорового глузду. Зрозуміло, що «зелена хвиля», яка накрила Україну, є тимчасовою. Надалі розбудова нашої держави без націоналістів – неможлива. Я та вся наша свободівська команда захищатимемо наявні здобутки й обов’язково повернемось із ще більшим натхненням працювати на благо громадян, – підсумував Михайло Головко.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *