Красені голи принесли перемогу “Агрону” в Теребовлі

У другому турі фінального етапу вищої ліги чемпіонату Тернопільської області великогаївський “Агрон-ОТГ” у непростому поєдинку переміг заводську “Агрониву” – 2:1, повідомляє Спорт Тернопільщини з посиланням на ФФТО.

Матч відбувався у Теребовлі через поганий стан газону футбольного поля в Заводському. Тому по факту для “Агрониви” маатч хоча й був домашній, а на практиці відбувався на нейтральному полі, тому нівелював перевагу домашнього стадіону однієї з команд.

Перший тайм проходив у загалом рівнів боротьбі. На його початку суперники пристрілювали здалеку (Руслан Луцик та Юрій Заставецький), згодом небезпечними були штрафні удари – м’яч після пострілу Заставецького перевів на кутовий голкіпер “Агрона” Руслан Мазур, а гострий навіс Луцика ледь не замкнув ударом головою Сергій Лук’янов. І лише наприкінці першого тайму номінальні гості організували справжній гольовий момент. Руслан Луцик виконав передачу з лівого флангу, центральні оборонці “Агрониви” забули у воротарському майданчику Валентина Білика, однак той з вбивчої позиції не зумів переграти кіпера заводської команди Дениса Хвалицького, пробивши не сильно і прямо в нього.

На старті другого тайму “Агрон” проґавив швидку контратаку заводчан. Віталій Іваськів вивів віч-на-віч з Русланом Мазуром свого нападника Артема Пилипенка, однак досвідчений форвард з хорошої позиції пробив поруч зі стійкою. Далі і на хвилин 20-25-ть ініціативу перехопила команда з Великогаївської громади. І якщо Назар Процик після вивіреної передачі Тараса Червонецького не зумів закрити дальню стійку (момент був дуже небезпечним), той ж Червонецький забив з положення поза грою, то на 69-й хвилині “агронівці” таки зуміли відкрити рахунок, провівши красиву комбінацію через центральну зону “Агрониви”. Червонецький обігрався з Назаром Проциком у “спартаківську” стінку, вийшов один на побачення з голкіпером і майстерно зумів його переграти (0:1).

Незадовго ще один гол-красень провели номінальні гості. Цього разу не зовсім впевнено зіграв досвідчений півзахисник “Агрониви” Тарас Дурай, який не зумів забрати м’яча в Руслана Луцика. Останній переадресував м’яча на Валентина Білика і той неймовірним по траєкторії ударом зняв павутину з воріт заводської команди (0:2).

Лише ближче до кінця матчу заводчани зуміли один м’яч відіграти. Передача Юрія Соколовського з середини поля обрізала всю середню лінію “Агрона” та м’яч дістався до Тараса Дурая. Той віддав на Віталія Іваськіва, а вже фланговий півзахсиник “Агрониви” переадресував м’яча на Юрія Заставецького і капітан в один дотик точно пробив у нижній, дальній від голкіпера “Агрона” Руслана Мазура кут воріт (1:2).

Завершення матчу, включно з п’ятьма компенсованими хвилинами були нервовими, однак до справді небезпечних моментів справа так і не дійшла. Отож, великогаївська команда святкувала не просту перемогу і далі продовжує утримувати триочкову перевагу над теребовлянською “Нивою”.

“Агронива” (Заводське) – “Агрон-ОТГ” (В. Гаї) – 1:2 (0:0)

11 вересня. Теребовля. Стадіон “Колос”. 199 гл. +23 град.

Арбітр – Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти – Олександр Ковбасовський (В. Дедеркали), Вадим Трач (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Михайло Русанюк (Тернопіль).

“Агронива”: Хвалицький, Заставецький-к, Алексевич (Комлєв, 83), Іванов, Соколовський, Бурко, Дурай, Баранов (Новачинський, 56), Салія, Іваськів, Пилипенко (Савка, 75).

“Агрон”: Мазур, Лівіцький, Лук’янов, Коник, Ковалик, Кривобедрий, Білик (Дімітрієв, 81), Червонецький (Гурін, 88), Ковалевський (Павлусь, 83), Луцик (Семенець, 84), Процик.

Голи: Тарас Червонецький (69), Валентин Білик (79), Юрій Заставецький (88).

Попереджені: В. Іванов (80), С. Лук’янов (90+1), А. Кривобедрий (90+4).