Медики швидкої Тернопільщини рятували 14-річну дівчину: не хотіла жити

Медики швидкої Тернопільщини рятували 14-річну дівчину: не хотіла жити

21 жовтня медики швидкої допомоги Тернопільщини обслужили 327 викликів до пацієнтів, здійснили 103 госпіталізації; з них у Тернополі обслужено 124 виклики, госпіталізовано 35 пацієнтів.

Минулої доби медики швидкої виїжджали на аритмії й тахікардії, передінсультні, передінфарктні та судомні стани. Уже традиційно 21 жовтня було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою, поганим самопочуттям та  двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше викликів до хронічних хворих, на різні критичні стани й нещасні випадки. Почастішали виклики до пацієнтів після побиття та в стані сильної алкогольної інтоксикації. І побільшало аварій.

Так,  21 жовтня об 11.08 бригада швидкої виїжджала на львівську трасу. Там, унаслідок зіткнення двох авто, постраждав 14-річний пасажир. Хлопець сильно вдарився головою до спинки сидіння й отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забійну рану лобної ділянки голови й після наданої допомоги був  шпиталізований в обласну дитячу лікарню.

О 9.20 бригада районної швидкої виїжджала у м. Бережани. Внаслідок зіткнення двох автівок постраждав 40-річний водій. Обійшлося без серйозних травмувань. Із забоєм грудної клітки пацієнта, після наданої допомоги, шпиталізовано у Бережанську райлікарню.

Не обійшлося без харчових отруєнь. Так, о 14.15 бригада швидкої виїжджала на вул. Чалдаєва в Тернополі, до 15-річного пацієнта. Хлопець скаржився на блювоту, що з’явилась після того, як він з’їв шаурму. Після наданої допомоги пацієнта шпиталізовано в інфекційне відділення міської дитячої лікарні.

О 16.34 швидка виїжджала на вул. Крушельницької до 66-річного пацієнта. Чоловік отримав закриту черепно-мозкову травму й забійну рану голови, впавши з велосипеда, у якого відмовили гальма. Після наданої допомоги потерпілого доставлено у травмопункт.

Об 11.11 бригада швидкої допомоги виїжджала у смт. Великі Бірки, де надавала допомогу 14-річній пацієнтці. Дівчина, з метою суїциду, наковталась різних таблеток. На щастя, спроба була невдалою. Після наданої меддопомоги юну пацієнтку залишено вдома на батьків.

Були й нещасні побутові випадки. Так, о 13.48 швидка виїжджала у смт. Скала-Подільська, де надавала допомогу 55-річному пацієнтові. Чоловік через власну необережність порізав руку болгаркою. Із різаною раною лівого передпліччя потерпілого, після наданої допомоги, шпиталізовано у Борщівську райлікарню.

О 21.37 бригада швидкої виїжджала у м. Підгайці, де надавала допомогу 64-річній пацієнтці. На жінку напав бездомний собака й сильно її покусав. Із множинними кусаними ранами правого передпліччя, ягодиць та стегон, з гострою реакцією на стрес потерпілу, після оперативно наданої допомоги, шпиталізовано у Підгаєцьку райлікарню.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares