На Тернопільщині стали менше інвестувати

На Тернопільщині стали менше інвестувати

У січні-березні цього року підприємствами та організаціями Тернопільщини за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1048,7 млн грн капітальних інвестицій, що, в порівнянних цінах, на 45,7% менше від обсягу січня-березня  2019-го.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 52,5% загального обсягу інвестицій. Частка коштів населення на будівництво житла становила 27,4%, кредитів банків та інших позик – 12,3%, коштів державного та місцевих бюджетів – 4,8% капітальних інвестицій.

За видами економічної діяльності найбільше капітальних інвестицій було спрямовано в будівництво (29,4% до загального обсягу), сільське, лісове та рибне господарство (28,5%), промисловість (26,4%).

У житловому будівництві освоєно 298,7 млн грн капітальних інвестицій, що на 28,2% менше, ніж у січні-березні 2019 року. Питома вага інвестицій у житлові будівлі становила 28,5%. Про це повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares