Спеціальна моніторингова група перевірить всі пункти тестування на Тернопільщині

Спеціальна моніторингова група перевірить всі пункти тестування на Тернопільщині

На Тернопільщині всі працівники, які будуть долучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пройдуть ПЛР-тестування. Відповідне рішення було ухвалено комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської ОДА.
Як повідомила начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома, під час тестування учні та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти проведення ЗНО – антисептиками.

«На даний час триває дезінфекція приміщень, де буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання. А з 12 червня спеціальна моніторингова група перевірятиме наявність засобів дезінфекції на всіх пунктах. Тому і учасники тестування, і їх батьки можуть не хвилюватися через безпеку. Всі пункти тестування будуть забезпечені медичними масками, безконтактними термометрами, дезенфікуючими засобами та захистом для медиків. Крім того, в аудиторії під час тестування можуть перебувати 15 учасників та двоє інструкторів. Учнів мають розсадити в приміщенні таким чином, щоб дистанція один від одного була не меншою, ніж 1,5 метра. Поруч, спереду та ззаду кожного учасника мають бути вільні місця», – зазначила Ольга Хома.

Загалом, для участі у пробному ЗНО в області зареєструвалося 6600 учасників. А в основній сесії будуть брати участь близько 10 000 учасників.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО триватиме з 25 червня до 17 липня.  Згідно із графіком, результати основної сесії стануть відомі до 29 липня.  Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares