США завдають нових ударів на сході Сирії

США завдають нових ударів на сході Сирії

Війна в Сирії триває: 9 листопада стало відомо, що Америка завдала нових ударів по воєнних базах проіранських бойовиків, які розташовані на Сході Сирії. Ці бази та їхні проксі раніше були помічені в причетності до нападів на військові бази Америки.

Про напад повідомив міністр оборони США Ллойд Остін у своїй офіційній заяві, що була оприлюднена в середу, 8 листопада. Про це розказало українське ЗМІ Укрінформ на своєму сайті, де регулярно публікує новини про те, як триває війна у Сирії та інші важливі світові події.

Глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що удар було завдано в цілях самооборони. На сході Сирії локалізовувався об’єкт, який іранське збройне формування КВІР та пов’язані з ним угрупування використовувало в своїй цілях. Удар був нанесений після того, як відповідне розпорядження надав президент США Джо Байден.

Удар було нанесено американською військовою технікою, зокрема двома літаками моделі F-15. Ціллю було обране сховище зброї. США називає це відповіддю на серію атак по військовим Сполучених Штатів, розташованих в Іраку та Сирії, які були здійснені до цього силами Кудс (одне з п’яти відгалужень КВІР). Це стало гучним інцидентом, який США не приховувало та відкрито підтвердило та пояснило.

Міністр оборони США також у своїй заяві зауважив, що Сполучені Штати і надалі будуть вживати всіх заходів, щоб захистити своїх людей та об’єкти. В той же час, Сполучені Штати наголошують на тому, що вони проти будь-якої ескалації воєнних конфліктів. Також Ллойд Остін сказав, що Американський персонал продовжує й буде продовжувати свої місії з боротьби з «ІДІЛ» на території Іраку та Сирії.

Про те, як продовжується сирійська війна, читайте тільки в офіційних джерелах — на порталі Укрінформ за посиланням https://www.ukrinform.ua/, де публікується лише актуальна інформація. Раніше Укрінформ вже повідомляв новини про те, що впродовж останніх декількох тижнів США активно посилило свою військову присутність в Іраку та Сирії, зокрема, в складі підрозділів, які запобігають підвищенню активності ІДІЛ та будь-яких інших терористичних угруповань.

При цьому з країни Сирія новини достатньо тривожні. Пізніше 9 листопада Джо Байден заявив, що не виключає нових ударів по проіранським бойовикам у Сирії. На нещодавній прес-конференції він заявив, що авіаудари, про які йшлося вище, зроблені у відповідь на атаки по Американских базах, і при необхідності ці дії будуть повторені. Про це також повідомляло інформаційне бюро Укрінформ у своєму розділі новини Сирії.

На прес-конференції, яка відбулася в четвер перед тим, як президент відлетів у штат Іллінойс, журналісти запитали його, чому були нанесені удари, і Джо Байден відповів, що це через те, що вони вдарили по США. Також, коли репортери запитали, чи можливі нові удари, Джо Байден коротко сказав: «Якщо вони вдарять по нас». Слідкуйте за тим, як розвивається в країні Сирія війна, щоб першими бути в курсі подій зі світу, і довіряйте лише перевіреним джерелам інформації, таким як Укрінформ.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *