Студенти класичного університету Тернополя поєднують теоретичне навчання з практичним (ФОТО)

Студенти класичного університету Тернополя поєднують теоретичне навчання з практичним (ФОТО)

У Західноукраїнському національному університеті є багато можливостей для практично орієнтованого навчання. Так, студенти Навчально-наукового інституту біоресурсів і природокористування мають чудову нагоду застосовувати свої теоретичні знання на практиці на базі Науково-дослідного виробничого господарства «Наука».
25 вересня студенти та викладачі інституту відвідали НДВГ «Наука», де взяли участь у майстер-класі доцента кафедри економічної експертизи та землевпорядкування А.Вітрового щодо особливостей вирощування сої, продуктів переробки та сфери її використання.
Культурну сою вирощують у більш ніж 60 країнах на всіх континентах. Соя є цінною білково-олійною культурою, яка має широкий спектр використання у кормовиробництві, харчовій промисловості, її також застосовують для технічних цілей та в медицині, а високий вміст білка і цінних харчових компонентів дозволяє використовувати її як недорогий замінник м’яса та молочних продуктів.
Студенти більше дізналися про перспективи нарощування виробництва сої в Україні та особливості обробітку ґрунту перед початком посіву, адже від того наскільки буде підготовлене поле перед посівом залежить ймовірність якісного збору врожаю.
Також мали нагоду побачити як збирають сою прямим комбайнуванням. Строки збирання мають бути максимально короткими, оскільки від цього залежить кількість і якість урожаю.
Особливу увагу під час збирання врожаю приділяють висоті зрізання рослин, частоті обертання мотовила, розташуванню молотильно-сепарувальних органів.
Студенти свої теоретичні знання закріпили на практиці.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares