Тернопільщина: майже 1,4 млн. грн транспортного податку сплатили власники елітних авто до місцевих бюджетів

Тернопільщина: майже 1,4 млн. грн транспортного податку сплатили власники елітних авто до місцевих бюджетів

З початку року до бюджетів тергромад області надійшло 1 млн. 386,7 тис. грн транспортного податку. Це – на 604,8 тис. грн, або ж на 77,3% більше, ніж у січні-травні минулого року.

З усієї суми надходжень 795,2 тис. грн податку сплатили юридичні особи. Громадяни – власники елітних автомобілів перерахували 591,5 тис. грн транспортного платежу. 

У секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області нагадують: платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2024 році – 2 млн 662,5 тис. грн). Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *