Тернополянка, поспілкувавшись з “співробітником банку”, недорахувалась 3800 гривень

Факт шахрайства документували працівники Тернопільського відділу поліції. За словами заявниці, поспілкувавшись з додзвонювачем, який представився співробітником фінансової установи вона виявила відсутність коштів на банківському рахунку.

Аферистська схема від якої потерпіла тернополянка вже застаріла, але водночас й діяве. Адже самі громадяни допомагають невідомим спустошувати свої електронні гаманці повідомляючи персональні дані.

Жителька обласного центру повірила псевдобанкіру, що її банківських рахунок заблоковано. Аби активізувати картку, аферист дізнався всі дані, за допомогою який зняв залишок з рахунку. В результаті здійснено транзакції з боку невідомої особи, краянка втратила майже 3800 гривень.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці застерігають жителів та гостів краю, не довіряти невідомим. Запам’ятайте: працівники фінансових установ, ніколи ні за яких обставин не телефонуватимуть своїм клієнтам та не будуть дізнаватись особисту інформацію. Всі дані, якими ви володієте, щодо вашого електронного гаманця є конфіденційною інформацією.
Не повідомляйте, пін-коди від електронних гаманців. Не виконуйте за вказівками злочинців дії з терміналами та банкоматами. Ви самі того не розуміючи, замість отримати, переведете кошти на інші рахунки, які потім зникають безслідно. У шахраїв на меті лише одне, легко збагатитися за ваш рахунок.
Розкрити такий вид злочинів, надзвичайно важко. Якщо ж зрозуміли, що потерпіли від рук пройдисвітів, не зволікайте одразу телефонуйте на лінію «102».

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *