У Тернополі відкрили меморіальну таблицю захиснику України Андрію Мозілю

У Тернополі відкрили меморіальну таблицю захиснику України Андрію Мозілю

17 травня на фасаді багатоквартирного житлового будинку, що за адресою вул.  Київська, 18 відкрили меморіальну таблицю захиснику України Мозілю  Андрію Володимировичу.

До її відкриття та освячення долучився міський голова Сергій Надал спільно з духовенством, родичами, друзями та школярами.

«Андрій був цвітом української нації, а тепер став її янголом-охоронцем. До війни він жив звичайним мирним життям і мав багато планів на майбутнє, та коли розпочалося повномасштабне вторгнення на нашу землю, Андрій добровільно пішов захищати свою країну, свою сім’ю та своє право жити у вільній країні. На жаль, він поклав найдорожче – своє життя за Україну, – відзначає Сергій Надал. – Щирі слова вдячності та співчуття батькам Андрія, вдячності за те, що виховали справжнього патріота своєї країни, та співчуття через те, що втратили найдорожче – свою дитину. Він загинув, але пам’ять про Героя назавжди залишиться в історії нашого міста, в історії України і в наших серцях. Вічна і світла пам’ять Андрію та усім нашим полеглим українським воїнам».

Довідка 

Андрій Мозіль народився у Тернополі, навчався у загальноосвітній школі №19, а згодом у технічному коледжі. 

Загинув 10 квітня 2023 року у селі Роздолівка, що в Донецькій області. 

Поховали Андрія Мозіля у Байківцях, де пройшли його дитячі роки. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *