У Тернополі відбувся обласний Новорічний турнір з міні-футболу

Одразу на другий день після зустрічі Нового, 2016 року, тернопільські любителі міні-футболу вирішили зустріти прийдешній рік не лежачи на дивані та дивлячись телевізор, а справжніми спортивними  звитягами. Вже із восьмої години ранку другого січня у Палаці спорту «Текстильник» міста Тернополя розпочались спортивні  баталії. Тут зібрались учасники обласного Новорічного турніру з міні-футболу серед любительських команд. Організатори спортивного свята – ПС «Текстильник» та Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У турнірі взяли участь місцеві команди «Світлиця», «Фортуна», «Епіцентр К-15», «Дукат», «Вікторія», «ДСО», «Фаворит» та «Острів». Команди змагались у двох підгрупах та боролись за вихід до півфінальних та фінальних зустрічей. До участі в турнірі запрошувались учасники не молодше 18 років.

Вболівальники із захопленням спостерігали за всіма перипетіями спортивної боротьби, адже усі любителі міні-футболу були налаштовані на перемогу.

Переможцем турніру стала команда «Вікторія», яка виграла у фіналі в команди «Фаворит» з рахунком 5: 3, відповідно дружній колектив «Фавориту» здобув друге місце. За трете місце боролись команди «Епіцентр» та «Фортуна», і з рахунком 3:2 перемогу вибороли представники «Епіцентр», здобувши, відповідно, третє місце. Четверте місце посіла команда «Фортуна».

Кращим бомбардиром турніру став Олександр Кашицький з команди «Епіцентр», кращим воротарем – Ігор Волошин з команди «Фаворит», а кращим гравцем – Роман Ковальчук з команди «Вікторія».

Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від організаторів турніру. А всі учасники розпочали Новий рік з бадьорим настроєм, гарному здоров’ї  та у чудовій  фізичній формі, а це –головне!

Організатори висловлюють щиру подяку спонсорам змагань: Всеукраїнській партії Батьківщина та перукарні «Ольвія» міста Тернополя за вагому допомогу в організації турніру.