У Тернополі влаштовують пікнік, щоб захистити парк

У Тернополі влаштовують пікнік, щоб захистити парк

Щоб захистити центральний парк від вирубування дерев і забудови, тернополяни організовують “Пікнік біля модринок”, аби зібрати однодумців.

“Маємо намір зробити великий, та шо там великий, гігантський пікнік з великою кількістю учасників. І ні, не для того, аби встановити у Тернополі черговий і суперважливий рекорд. Збираємось, аби спільно провести час, поспілкуватись і зрозуміти, що ми усі разом можемо зробити, аби зберегти від забудови одну з наших улюблених локацій в місті”, – йдеться у спільноті на Facebook.

Захід відбудеться 29 квітня о 16 год. на галявині в парку ім. Т. Шевченка, біля пивзаводу. У спільноті пропонують одразу зайнятися корисною справою:

«На тому місці, де були дерева, нічого не засадили. Давайте принесемо пару дерев і засадимо там де були ті дерева, бо зразу видно, що це розчистили місце під забудову», – пишуть активісти.

Нагадаємо, у парку в ніч з 11 на 12 квітня 2019 року в Тернополі по вул.Білецькій, в районі набережної Тернопільського ставу в межах парку Шевченка без дозволу вирубали старі тополі. У міській раді заявили про незаконність таких дій, а у поліції почали кримінальне провадження. Міська рада також направила звернення до поліції з проханням посилити патрулювання на території тернопільських парків для уникнення актів вандалізму.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *