Воював на найважчих ділянках фронту: під Бахмутом загинув Ігор Пришляк з Тернопільщини

Воював на найважчих ділянках фронту: під Бахмутом загинув Ігор Пришляк з Тернопільщини

Ігор Пришляк – випускник географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. Коли розпочалася повномасштабна війна, Ігор вступив у Територіальну оборону, згодом пройшов навчання за кордоном. Захищав Україну на передовій, зокрема, і на пекельному Бахмутському напрямку.

Викладачі та одногрупники згадують Ігоря як відповідального, доброго, творчого, неординарного і завжди готового прийти на допомогу. Як справжній географ він дуже любив практики, подорожі та захоплювався живою природою. Це вилилось в активне дослідження, а згодом і розведення земноводних та плазунів. Після закінчення факультету прививав любов до природи дітям під час роботи в Екоцентрі у Тернополі. 

Про це розповіли на сторінці ТНПУ:

«Академічну спільноту сколихнула сумна звістка… Під час виконання бойових завдань на Бахмутському напрямку загинув випускник географічного факультету Пришляк Ігор Ярославович. У 2009 році він отримав диплом вчителя географії і біології. Викладачі і одногрупники згадують Ігорка як доброго, творчого, неординарного і завжди готового прийти на допомогу. 

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення Ігорко, не задумуючись, записався в Територіальну оборону, згодом пройшов навчання за кордоном і став на захист Батьківщини на найважчих ділянках фронту. Сумуємо, висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя!»

Ігор був люблячим сином, турботливим чоловіком і добрим батьком – саме таким він запам’ятається усім, хто його знав. Вічна пам’ять Герою!

Фото з відкритих Інтернет джерел.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *