Як організувати корпоративний захід?

Як організувати корпоративний захід?

Корпоратив – найкращий спосіб зблизити працівників і покращити атмосферу в офісі. Його підготовка може здатися складним завданням, але хороший план дій дозволить вам швидко впоратися з цим. Можна провести подію у відпочинковому комплексі, наприклад, Бухта Вікінгів корпоратив у Львові допоможе організувати на найкращому рівні.

Що варто пам’ятати при організації корпоративу?

  • Встановіть мету заходу

Потрібно розуміти, чого ви хочете досягти завдяки події, а потім – визначити пріоритетні завдання. Зустріч нових співробітників із рештою колективу вимагає того, щоб увага зосередилася на розвагах. Адже в невимушеній атмосфері встановити контакти значно простіше.

Нагороджуючи конкретних людей за досягнення, роботодавець розраховує, що інші працівники почуватимуться мотивованими діяти та покращувати свої результати. З іншого боку, заходи з тімбілдінгу розроблені для того, щоб покращити спілкування робітників (для співпраці між окремими відділами). Зустрічі, які не мають конкретної мети й присвячені тільки певним святам, бувають найменш ефективні.

  • Організуйте корпоратив у готелі

Одне з найважливіших завдань при організації корпоративного заходу – вибір місця, де він відбуватиметься. Воно повинно мати зручне розташування, бути достатньо великим, щоб вмістити всіх працівників, а також елегантним. Кращий вибір – це готель, який має:

  • просторі номери, оснащені сучасним аудіовізуальним обладнанням (розширюваний екран, проектор, звукова система або мікрофон);

  • професійне освітлення;

  • харчування (зокрема, десерти та напої;

  • можливість забезпечити учасникам житло й трансфер.

Скористайтеся підтримкою досвідченого координатора та домовтеся про різні розваги, наприклад більярдний стіл або танцювальний майданчик. Також готелі часто організовують творчі навчальні майстер-класи.

  • Спробуйте щось нове

У компаніях до 10 осіб – велика ймовірність того, що існує діяльність, якою раніше ніхто не займався. У невеликих колективах порівняно легко з’ясувати, чи є якийсь вид діяльності, який працівники хотіли би спробувати разом. Варто почати з простого опитування – наприклад, електронною поштою або за допомогою інструменту Google Forms. Спробуйте написати пропозиції щодо конкретних типів місць, наприклад, квест-кімната, скелелазіння, ковзанка, ресторан, клуб тощо.

  • Вкажіть ваші взаємні очікування

Вирішальним для розвитку малого бізнесу може стати підтримка хорошої атмосфери між працівниками. Ось чому так важливо, щоб вони могли приймати рішення про те, як їм хочеться провести свій час після роботи.

  • Організуйте розваги

Найважливіше й найважче – це організувати для працівників розваги, які прийшлися б їм до душі. Насправді існує чимало можливостей: від гуртів і діджеїв до оригінальних ігор. Наприклад, лазерний пейнтбол, боулінг, катання верхи, стрілецький тир, змагання та шоу талантів.

Вибираючи додаткові пам’ятки, врахуйте наявний бюджет, атмосферу в компанії та вік працівників. Консервативні люди не будуть добре реагувати на жартівливі конкурси й завдання, які вимагають імпровізації. Юний колектив залюбки візьме участь у змаганнях із караоке чи спільним пошуком скарбів.

Корпоратив, особливо в невеликих компаніях, – це дуже потрібний «запобіжний клапан». І річ не в тім, що можна їсти й розважатися коштом компанії. Набагато важливішими є щирі розмови, встановлення дружніх стосунків і створення гарної робочої атмосфери. Перш ніж визначитися з особливостями організації, варто дізнатися вподобання окремих працівників і вибрати рішення, яке задовольнить більшість із них. Хай ваш корпоратив залишить у всіх багато позитивних вражень і покращить атмосферу в колективі!

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *