Західноукраїнський національний університет отримав Подяку від Cambridge Assessment English (ФОТО)

Західноукраїнський національний університет отримав Подяку від Cambridge Assessment English (ФОТО)

У вересні 2020 року екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Великобританія) висловив Подяку Західноукраїнському національному університету як правонаступнику Тернопільського національного економічного університету та директору Навчально-науковому центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ Ользі Богданівні Лужецькій.

Із 2016 року Західноукраїнський національний університет, зокрема Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов у співпраці з освітнім центром «Грейд» (керівник Центру – Ольга Файзуліна) готує і реєструє кандидатів для складання іспитів з англійської мови на  міжнародний сертифікат Cambridge   EnglishFCE (First Certificate in English) або PET (Preliminary English Test).

Відрадно, що упродовж 2016-2020 років понад 100 слухачів Центру іноземних мов ЗУНУ з числа студентства та професорсько-викладацького колективу закладів вищої освіти м. Тернополя успішно склали згадані вище міжнародні екзамени, щоб надалі реалізовувати свої цілі та мрії.

Сподіваємося, що «їхній успіх підтримуватиме їх у подорожі упродовж усього життя». Це наше спільне досягнення, адже «їхній успіх  – також ваш, і ми це визнаємо. Ми вдячні за вашу наполегливу працю і надалі підтримуватимемо вашу роботу», – зазначається у листі.

«Дякуємо Cambridge Assessment English за слова підтримки і визнання, а також усім учасникам міжнародного Проекту за сумлінність і старанність у досягненні своєї мети», – йдеться у повідомленні відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЗУНУ.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares