Здоровий сон забезпечать плющ і алое

Здоровий сон забезпечать плющ і алое
Які вазони варто ставити у спальні, радять фахівці

Безсоння – проблема багатьох людей. Одні вдаються до методів медитації та релаксації, інші пробують природні засоби. Однак варто звернути увагу і на кімнатні рослини, які ростуть у вашій спальні. Якість повітря відіграє важливу роль у житті людини. Численні захворювання та хвороби викликані наявністю цвілі й забруднюючих речовин у повітрі. Кімнатні рослини можуть очистити повітря і полегшити різні симптоми тих або інших захворювань. Щоб суттєво змінити якість вашого сну, “поселіть” у вашій спальні одну із запропонованих рослин.

ПЛЮЩ ЗВИЧАЙНИЙ

Це стильна, але в той же час невибаглива у догляді рослина, вважається однією з найпотужніших повітряно-очисних рослин, якими можна милуватися вдома. Плющ особливо корисний у випадку проблем з органами дихання.

Ця рослина також зменшує наявність у повітрі цвілі майже на 94%. Оскільки ж цвіль є основною причиною астми, алергії, інших проблем з диханням, плющ поліпшить якість вашого сну, здоров’я в цілому.

ЛАВАНДА

Можливо, ви користувалися численними корисними ефектами ефірної олії лаванди, але лише дехто знає про властивості самої рослини. Лаванда зменшує стрес і тривогу, поліпшує сон. Тому вазон цієї рослини у спальні – не завадить.

ЖАСМИН

Ця екзотична рослина значна поліпшує якість сну й підвищує продуктивність протягом наступного дня. Ви зменшите стрес і позбудетеся безсоння.

САНСЕВІЄРІЯ ТРЬОХСМУГОВА

Цю рослину легко вирощувати і вона відмінно підходить в якості прикраси. Вона фільтрує кисень і тим самим поліпшує атмосферу в приміщенні. Дослідження показали, що сансевієрія також усуває дихальні проблеми, зменшує головний біль, подразнення очей, а також підвищує продуктивність організму.

АЛОЕ

Ця надзвичайна кімнатна рослина забезпечує незліченну користь вашому організму. Алое виробляє кисень протягом ночі, і, таким чином, поліпшує якість сну.

Також алое відоме як «рослина безсмертя», воно невибагливе у догляді. Так що, поширте його по всьому будинку. Адже чим чистіше повітря в оселі, тим здоровішими ви будете.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares