Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ЗУНУ придбав автомобіль швидкої допомоги для ЗСУ

Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ЗУНУ придбав автомобіль швидкої допомоги для ЗСУ

Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія відзначив 55-й ювілей. Проте освітяни ні на мить не забувають: жити на рідній землі ми маємо змогу завдяки звитязі наших захисників.

Саме тому, щоб висловити подяку військовим, які боронять Україну й забезпечують мирне небо, науковці зібрали кошти та придбали автомобіль швидкої допомоги для Збройних сил України, який передали одному із військових підрозділів ЗСУ.

Андрій Крисоватий – голова вченої ради, завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, звертаючись до присутніх зауважив: «Завдяки Збройним Силам України – новітнім героям, серед яких є студенти, випускники та працівники нашого університету, ми залишаємося впевненими у завтрашньому дні, відданими своїй справі та згуртованими у бажанні підтримувати і відстоювати наші ідеали та цінності. Дякую кожному із вас за підтримку Збройних Сил України, за копітку працю на благо університету. Наша сила в єдності та згуртованості заради перемоги, заради майбутнього!»

Ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк, подякувавши колективу за активну волонтерську діяльність та високий рівень національної свідомості, додала: «Ми плануємо свій день та йдемо на роботу завдяки Збройним Силам України. Ми повинні сьогодні про це не забувати.

Кожен ваш внесок, кожна добра справа, зроблена для наших захисників та захисниць, робить нас впевненішими у завтрашньому дні та наближає перемогу».

Провів освячення автомобілю Протоієрей Андрій Гаджала, Тернопільсько-Теребовлянська єпархія ПЦУ: «Молимося, щоб кожен воїн повернувся додому живим, а ми дочекалися перемоги!»

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *