Сучасні гаджети мають багато корисних функцій завдяки яким використання смартфону стає більш персоналізованим та ефективним. Налаштування даних опцій займає кілька хвилин, а роботу вашого гаджета вони можуть удосконалити у рази.
Як “змусити” смартфон працювати ефективно?
Сучасні гаджети дозволяють нам не лише спілкуватись між собою, але й заводити нові знайомства через соціальні мережі, заробляти кошти працюючи дистанційно, вгамовувати свій азарт завдяки онлайн казино, які роздають новачкам бездепозитні бонуси за реєстрацію в Україні з виводом, оплачувати комунальні послуги, здійснювати банківські розрахунки, тощо. Така кількість корисних опцій та можливостей робить роботу гаджетів неефективною.
Щоб ваш смартфон працював швидко та ефективно, з нього потрібно регулярно видаляти сміття. Крім цього, покращити роботу вашого мобільного телефону допоможуть такі поради:
- значки програм на робочому столі слід систематизувати, розмістивши їх у тематичних папках (завдяки цьому знайти потрібну програму на телефоні стане простіше);
- розміщуйте на екрані смартфона тільки ті віджети, які ви регулярно використовуєте та до яких вам потрібен миттєвий доступ;
- налаштуйте список базових функцій (залиште в меню тільки ті опції, які вам потрібні щодня, решту видаліть зі списку, щоб вони не заважали вам працювати);
- використовуйте текстові макроси для швидкого набору потрібного тексту;
- посилання на сайти, які ви часто відвідуєте, додайте на головний екран (це дозволить вам оперативно шукати потрібну інформацію).
У роботі смартфона ключове значення відіграє акумулятор. Щоб батарея працювала довше, необхідно увімкнути режим економії енергії. Він обмежує роботу програм у фоновому режимі.
Як прискорити роботу смартфону?
Багато опцій та програм, які можна завантажувати на телефон, значно уповільнюють роботу пристрою. Уникнути цього допоможе оновлення програмного забезпечення, а також кілька простих порад.
По-перше, очистіть пам’ять гаджета. По-друге, видаліть з телефону програми, якими ви не користуєтесь. По-третє, очистіть корзину смартфону від сміття. По-четверте, вимкніть фонові програми. Якщо цих порад буде недостатньо, варто звернутись за допомогою до спеціалістів, які зможуть правильно діагностувати проблему та відремонтувати ваш смартфон.