Корисні лайфхаки завдяки яким ваш смартфон буде працювати в рази довше

Сучасні гаджети мають багато корисних функцій завдяки яким використання смартфону стає більш персоналізованим та ефективним. Налаштування даних опцій займає кілька хвилин, а роботу вашого гаджета вони можуть удосконалити у рази.

Як “змусити” смартфон працювати ефективно?

Сучасні гаджети дозволяють нам не лише спілкуватись між собою, але й заводити нові знайомства через соціальні мережі, заробляти кошти працюючи дистанційно, вгамовувати свій азарт завдяки онлайн казино, які роздають новачкам бездепозитні бонуси за реєстрацію в Україні з виводом, оплачувати комунальні послуги, здійснювати банківські розрахунки, тощо. Така кількість корисних опцій та можливостей робить роботу гаджетів неефективною.

Щоб ваш смартфон працював швидко та ефективно, з нього потрібно регулярно видаляти сміття. Крім цього, покращити роботу вашого мобільного телефону допоможуть такі поради:

  • значки програм на робочому столі слід систематизувати, розмістивши їх у тематичних папках (завдяки цьому знайти потрібну програму на телефоні стане простіше);
  • розміщуйте на екрані смартфона тільки ті віджети, які ви регулярно використовуєте та до яких вам потрібен миттєвий доступ;
  • налаштуйте список базових функцій (залиште в меню тільки ті опції, які вам потрібні щодня, решту видаліть зі списку, щоб вони не заважали вам працювати);
  • використовуйте текстові макроси для швидкого набору потрібного тексту;
  • посилання на сайти, які ви часто відвідуєте, додайте на головний екран (це дозволить вам оперативно шукати потрібну інформацію).

У роботі смартфона ключове значення відіграє акумулятор. Щоб батарея працювала довше, необхідно увімкнути режим економії енергії. Він обмежує роботу програм у фоновому режимі.

Як прискорити роботу смартфону?

Багато опцій та програм, які можна завантажувати на телефон, значно уповільнюють роботу пристрою. Уникнути цього допоможе оновлення програмного забезпечення, а також кілька простих порад. 

По-перше, очистіть пам’ять гаджета. По-друге, видаліть з телефону програми, якими ви не користуєтесь. По-третє, очистіть корзину смартфону від сміття. По-четверте, вимкніть фонові програми. Якщо цих порад буде недостатньо, варто звернутись за допомогою до спеціалістів, які зможуть правильно діагностувати проблему та відремонтувати ваш смартфон.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *