Ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк відкрила міжнародну конференцію в Дортмундському університеті прикладних наук і мистецтв у Німеччині

Ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк відкрила міжнародну конференцію в  Дортмундському університеті прикладних наук і мистецтв у Німеччині

Ректор Західноукраїнського національного університету Оксана Десятнюк відкрила 12 IEEE міжнародну конференцію з інтелектуального збору даних та передових обчислювальних систем (IDAACS‘2023), яка проходить у Дортмундському університеті прикладних наук і мистецтв, Німеччина.

Головною метою IDAACS 2023 є створення форуму для сучасних теорій, досліджень та бачень, налагодження зв’язків та високоякісних звітів про найсучаснішу теорію, технологію та застосування інтелектуального збору даних і передових комп’ютерних систем, які використовуються в вимірюванні, автоматизації та наукових дослідженнях у промисловості і в бізнесі.

Звертаючись до присутніх, Оксана Миронівна сказала: «Високоповажні учасники 12-ї Міжнародної конференції IEEE з інтелектуального збору даних та Advanced Computing Systems: Technology and Applications (IDAACS 2023). У час глобальних викликів, динамічних змін та стрімкого інноваційного розвитку, міжнародна наукова спільнота об’єднує свої зусилля для забезпечення якісної та ефективної роботи у сфері технологій, комп’ютерних та передових обчислювальних систем. Відрадно, що у конференції беруть участь учені із різних світу, які готові ділитися досвідом та презентувати свої напрацювання, продукувати новаторські ідеї та впроваджувати інноваційні рішення.  Дякуємо нашим співорганізаторам конференції – Дортмундському університету прикладних наук і мистецтв та Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України. Важливість IDAACS полягає у встановленні наукових контактів між дослідницькими групами та ученими з різних країн для майбутнього спільного наукового співробітництва.

Класичний університет Тернополя налаштований на подальше активне зміцнення стратегічного партнерства між освітніми установами й зацікавлений у найширшому використанні міжнародного потенціалу науковців».

Також до відкриття долучився Олександр Палагін, академік Національної академії наук України.

Цьогоріч у конференції взяли участь науковці із 55 країн світу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *