Тернопільські учні прикрасили свою школу оригінальними дерев’яними скульптурами (фото)

Тернопільські учні прикрасили свою школу оригінальними дерев’яними скульптурами (фото)

Більше 30 виробів з берези власноруч зробили діти та батьки Тернопільської ЗОШ №10. Усі скульптури можна побачити у шкільному дендрарії, який розташований на території школи. Серед дерев та кущів березові сови, олені, гойдалка, свинка, дівчинка-весна, ангел-художник, годинник, поїзд з вагонами-вазонами, зайчики та решта створених працею і фантазією скульптур веселять око та надихають на нову творчість.

Родина Олега та Анастасії Широких разом з дітьми працювала відразу над декільками скульптурами, адже має четверо дітей і всі вчаться у різних класах – у першому, четвертому, шостому та дев’ятому. На скульптуру “Дівчина-весна”, де поєднали дерево й елементи декору з кольорового пластику, родина витратила 15 годин. На галявинці радуватимуть око також зайчики і колобок від майстрів Широких.

“Наскільки ми будемо уважні до природи, настільки і природа буде уважна до нас, – сказав на відкритті виставки Олександр Смик та подарував школі перший і єдиний диск туристичних пісень українською мовою власного авторства.

“Людина – частина природи, а не господар, людина має бережливо ставитися до неї. Недарма директор школи Андрій Богданович перепросив звіряток, які тут живуть, тому що то ми прийшли до них в гості, а не навпаки. І учні цієї школи, надіюсь, ніколи не будуть залишати у лісі купи сміття та засмічувати планету”, – звернулась до гостей і творців виставки флорист училища сфери послуг і туризму пані Наталя.

Учні 7-А класу Валентин, Тарас, Дмитро та Андрій під час уроків трудового навчання виготовили сов, які будуть сидіти відтепер на дереві, та розказали усім присутнім, яке значення сови мають у нашому житті. Сов створювали три дні.

“Я дуже рада, що Олександр Філь, дідусь моєї учениці Проник Майї, звернувся з такою ініціативою створити парк дерев’яної скульптури до директора нашої школи, – зазначила Руслана Василівна Томашук, вчителька початкових класів, – відтепер ми можемо більше часу проводити на свіжому повітрі серед цих чудових казкових героїв”.

Небагато часу пройшло від ідеї до реалізації – долучались учні школи, жителі Східного масиву, учні-флористи училища сфери послуг і туризму. “Усі бажаючі можуть доповнювати виставку”, – додав директор школи Андрій Богданович Газилишин.
Нові березові мешканці дендрарію розважать білочок, їжачків, птахів, які тут живуть, та навчать учнів і глядачів бережливого ставлення до природи.

Дендрарій школи започатковано у 2012 році.
Олена МУДРА.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *