Українським військовим на передову передали 18 дронів, закуплених колективом ЗУНУ

Українським військовим на передову передали 18 дронів, закуплених колективом ЗУНУ

Завдяки постійній підтримці і допомозі підрозділам ЗСУ та іншим силовим структурам, яку здійснюють окремі громадяни, спілки, трудові колективи, фонди і підприємства, наші воїни, у складі Сил оборони України, надлюдськими зусиллями, наближають перемогу.

Так, колектив Західноукраїнського національного університету закупив за власний кошт комплекти БПЛА для їх бойового застосування підрозділами на передовій. Про це повідомляє Тернопільський обласний ТЦК СП.

Для їх передачі командування Тернопільського обласного ТЦК СП з групою офіцерів, здійснили поїздку у райони перебування окремих батальйонів, які формувалися територіальними центами комплектування області, та передали 18 дронів, закуплених колективом ЗУНУ, що значно покращить бойові спроможності підрозділів та збереже життя наших воїнів.

«Тож висловлюємо слова великої вдячності за постійну допомогу колишньому ректору Західноукраїнського національного університету пану Андрію Крисоватому та теперішньому керівнику навчального закладу пані Оксані Десятнюк за їх активну підтримку Збройних Сил. Завдяки організації та проведенню різноманітних заходів колективом ЗУНУ протягом тривалого часу здійснюється допомога та підтримка різних військових підрозділів. Водночас, така діяльність сприяє вихованню нашої молоді у любові та повазі до країни, яка на даний час потерпає від війни, а також, заохочує інших долучатися до підтримки наших воїнів, які проявляють мужність і героїзм, захищаючи кожного з нас та зробити свій внесок у наближення перемоги.

Окрім комплектів БПЛА, було передано майно речової, автомобільної та інженерної служб, медичні засоби й теплі слова вдячності за їх щоденну роботу з відбиття збройної агресії росіян та захист наших громадян.

Допомога людей безцінна, вона надає воїнам впевненості і сил, зміцнює дух і дає чітке розуміння їхніх завдань по захисту нашої землі», – йдеться повідомленні.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *