Види ялинкових прикрас

Нам важко зараз уявити Новий рік без блискучої ялинки. Здавалося, цей атрибут різдвяних свят був з нами завжди. Але ж традиція прикрашати лісову красуню прийшла до нас з Німеччини.

Чим прикрашають ялинку сьогодні?

Сучасний новорічний декор балує різноманітністю матеріалів і форм. Матеріали і розміри, форма ялинкових прикрас дозволяють оформити ялинку в будь-якому стилі. Крім іграшок, є різні яскраві аксесуари, які використовують для оформлення новорічного деревця. Які бувають ялинкові прикраси, їх матеріали і форми, і чим модно оформляти ялинку сьогодні? На сайті магазину Zelena за посиланням https://zelena.ua/prazdnichnyj-dekor/novogodnij-dekor/novogodnij-dekorelochnye-igrushki-ukrasheniya/verhushki.html ви можете знайти ялинкові прикраси.

З чого виготовляють декор для ялинки? З металу, картону, пластика. Але найпопулярніші іграшки роблять зі скла: саме вони і з’явилися в середині XIX століття і були запущені у виробництво. Залежно від матеріалу і способу виготовлення можна розділити новорічні іграшки для прикраси ялинки на певні групи.

  • Скляні. Традиційні новорічні ялинкові кулі різних розмірів і кольорів, верхівки і зірки, що вінчають ялинку. Підвіски і намиста, тематичні фігурки (новорічні казкові персонажі, бурульки, шишки, люди, тварини, сніжинки) і інші види прикрас.

  • Картон. Цей декор виготовляють ручним і заводським способом. Клеєні вироби – скриньки, будиночки бонбоньєрки, ліхтарики, хлопавки та ін. Штамповані – фігурки різних персонажів, тварин, людей, птахів.

  • Пластик. З нього виготовляються ті ж види ялинкових прикрас, що зі скла. Сучасний матеріал, який замінює скло, має перед ним дві незаперечні переваги: міцність і невисоку вартість.

  • Метал. По суті, металевими прикрасами є дощик і мішура, так як алюмінієва фольга служить основою для виготовлення цього декору. Мішура і дощик – не просто прикраси, а й самі по собі служать матеріалом для виготовлення та обробки іграшок.

  • Синтетичний декор. Наприклад, зараз для створення ефекту засніженій поверхні продаються спеціальні балончики з «штучним снігом».

Затребуваність новорічного декору на ринку призводить до появи підроблених прикрас. Контрафактний товар привертає покупця дешевизною, проте покупка його може обійтися дорого для здоров’я. Особливо небезпечні електричні гірлянди: неякісні дроти, дешеві лампочки, вилки – все це може призвести до пожежі. Купуючи новорічні прикраси, обов’язково вимагайте сертифікат якості.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *