“Агронива” з поразки розпочала виступи на кубку мера Івано-Франківська

14 лютого, на кубку міського голови Івано-Франківська команда з Тернопільщини – “Агронива” із Заводського (Чортківський район) поступилася лідеру другої ліги чемпіонату України – команді “Минай” із Закарпаття – 1:8, повідомляє ФФТО.

Незважаючи на великий рахунок не на користь заводської команди, футболісти “Агрониви” досить достойно виглядали проти маститого колективу із Закарпаття, ряд гравців якого навіть понюхали пороху Прем’єр-ліги. Перші хвилин десять наші футболісти дещо стушувалися “Миная”, однак потім стали грати більш спокійніше. Хоча саме вони першими пропустили після прострілу з правого флангу і удару майже з воротарського майданчика Дмитра Заїкіна (1:0). Далі мав зрівнювати рахунок форвард “Агрониви” Володимир Гайковий, який вийшов віч-на-віч, однак переграти голкіпера “Миная” молодий нападник не зумів.

А ближче до завершення першого тайму, після передачі з лівого флангу, партнери по команді викотили м’яча на лінію штрафного майданчика і Яромир Лобода пробив влучно у нижній дальній від Юрія Чуби кут воріт (2:0).

Гравці “Агрониви” ще до перерви одного разу зуміли вразити ворота суперника, однак після удару Віктора Шевченка, голкіпер “Миная” м’яча відбив, а добиваючи шкіряного у порожні ворота опинився у офсайді Немо Шелія.

На початку другого тайму підступно пробивав після передачі Немо Шелії Андрій Мартинюк, однак м’яч пройшов поруч зі штангою. На 65-й хвилині заводська команда рахунок скоротила. Володимир Гайковий підхопив м’яча практично у центрі поля, змістився вправо, обіграв голкіпера і вразив порожні ворота (2:1). Ще в одному випадку Гайковий з Шелією вийшли на одного захисника, Володимир вирішив взяти ініціативу на себе і його удар виявився не точним. А далі гол-красень метрів з 25-ти забив зірковий новачок “Миная” Артур Карноза (3:1).

Ще хвилин десять заводська команда трималася, однак у останні 15-ть хвилин дався взнаки вищий клас гравців суперника та значно довша їхня лавка запасних. Тому в подальшому м’ячі залітали тільки у ворота Юрія Чуби. Так по двічі відзначилися гравці “Миная” Василь Пиняшко та В’ячеслав Панфілов і одного разу Анатолій Нурієв.

“Агронива” у звітному матчі виступала у такому складі: Чуба, Крашівський, Заставецький, Мартинюк, Михальчук (Савка, 46), Шевченко, Шелія, Тимощук (Токарчук, 75), Іваськів, Клюс (Чеснік, 46),  Гайковий (Ільницький, 80).

Джерело: Спорт Тернопільщини.