Аптечка на підвіконні

Аптечка на підвіконні
Багато кімнатних рослин можна використовувати і як лікувальні засоби в народній медицині. Беззаперечний лідер серед них – алое (або столітник).

Пам’ятаєте приказку: “п’єш столітник – живеш сто років”? Це правда, адже  алое омолоджує і чистить організм, позитивно впливає на кровообіг, заліковує трофічні виразки на ногах, покращує зір. З лікувальною метою слід використовувати трирічну (а краще п’ятирічну) рослину. Перед тим, як видавити сік зі зрізаного алое, гілки треба сховати в поліетиленовий пакет і покласти на чотири-п’ять днів у холодильник. Саме в цей час виділяється величезна кількість біостимуляторів. Потім рослину треба помити, відтиснутим сік у пропорції 1/1, додати мед і коньяк. Виходить “алоєвий лікер”, який можна пити по 1 ст. л. на ніч – він покращує зір, травлення, чистить організм. Побічний ефект – діарея. Також протипоказання -захворювання статевих органів у чоловіків.

Від капілярів на обличчі. Зрізаємо алое, кладемо в холодильник. Вранці миємо, розрізаємо гілочку збоку і розгортаємо м’ясистою частиною назовні. Протираємо обличчя, даємо висохнути, наносимо свій крем.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares