Автономність Samsung Galaxy A32: на що здатна батарея смартфона?

Смартфон Samsung Galaxy A32 64 Гб відноситься до середньої цінової категорії, і оснащений цілком відповідно до цього. Пристрій має вже традиційно нез’ємний акумулятор ємністю 5000 mAh. Для смартфонів середнього рівня це вже практично стандарт. Враховуючи потужність пристрою, менша ємність видалась би навіть дивною.

Автономність

За результатами тестування Galaxy A32 демонструє цілком пристойні показники автономності. В режимі 90 Гц можна переглядати веб-сторінки протягом 16 годин з увімкненим Wi-Fi. Тривалість автономного відтворення відео – до 16 годин. 119 годин в режимі очікування та 33 години телефонних розмов – гарні показники, які можна порівняти навіть з дорожчими смартфонами.

Якщо ж перемкнути частоту оновлення на стандартні 60 Гц, можна отримати додатково 1 годину перегляду веб-сторінок та приблизно 1,5 години відтворення відео. Втім, при 90 Гц зображення буде набагато «м’якішим» для очей, тож краще просто раніше поставити смартфон на заряджання.

Значні показники автономності досягаються значною мірою за рахунок енергоефективного Super AMOLED дисплею, не надто вимогливому процесору та вдало підібраному пакету стандартних налаштувань.

В цілому такої батареї достатньо для 1 дня активного чи навіть 2 днів помірного користування смартфоном. Навіть якщо ви не випускатимете гаджет з рук, він, швидше за все, «доживе» до вечора. В деяких тестах вдавалося досягти навіть 3 днів користування, але цей варіант точно не підійде для любителів ігор та фільмів.

Швидкість зарядки

Як і більшість бюджетних пристроїв Samsung, модель Galaxy A32 комплектується адаптером потужністю 15 Вт. На ньому є позначка Samsung Adaptive Fast Charging. Це технологія, що була створена приблизно 6-7 років тому для пришвидшення заряджання акумуляторів збільшеної ємності. Використовуючи цю технологію, батарея A32 заряджається з 0 до 100% приблизно за 2:20 год. Через 30 хв після початку процесу ви вже отримаєте близько 25% заряду. Це швидше, ніж у A02s и A12, але повільніше в порівнянні зі «старшими» моделями.

Сьогодні зарядка на 15 Вт вже не вважається швидкою (є варіанти на 33 Вт і навіть більше), хоча в Samsung і наполягають на цьому. Якщо ж ви хочете справжньої швидкості, можете звернути увагу на такі моделі, як Galaxy M31s чи Galaxy M51. Але якщо підключати Galaxy A32 до розетки ввечері, жодного дискомфорту ви все одно не відчуєте.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *