Чому не варто купувати підробні годинники

У багатьох від фрази люкс-копія завмирає серце, адже так хочеться доторкнутися до творінь справжніх майстрів. Кожен в душі жадає виглядати стильно і привернути до себе увагу. Але, чи доцільно купувати підробки, навіть якщо вони і високої якості?

Чому люди купують підробки?

Не кожен може дозволити собі швейцарський годинник, наприклад один із таких https://ua.watch4you.com.ua/swiss-watches/ . У цьому випадку на допомогу приходять підробки. Виглядають вони стильно, а головне, на циферблаті є логотип світового бренду. Побачивши таку дрібницю, друзі почнуть розпитувати про покупку, а недруги заздрити. В цілому, не оригінальний годинник купують з наступних причин:

  • Щоб здаватися більш успішним і впливовим, підкреслити свій статус і стати частиною високого суспільства;
  • Щоб побачити здивування в очах друзів, особливо якщо вони в курсі скільки коштує оригінал.

Міфи про підробки

Видати копію за оригінал непросто. Саме тому виробники йдуть на найвитонченіші засоби. Найчастіше для моделей придумують дивовижні історії, але не всі виявляються правдою. Ось кілька міфів:

  1. Копії брендів виготовляють в Швейцарії: насправді їх збирають в Азії.
  2. Різна якість: навіть точна копія Ролекс може зламатися через місяць. Немає ніяких гарантій, адже ви не знаєте, що всередині виробу.
  3. При створенні копії Rolex використовують високоякісну сталь 904L: це брехня, адже одна з причин такої високої ціни на годинник саме ця сталь. У підробках використовують дешевий замінник – 316L, але для правдоподібності проставляють інші проби.
  4. Фотографії не відповідають дійсності: продавці виставляють фотографії оригінальних брендів, а висилають жалюгідну підробку.

Застереження

В еру інтернету складно обдурити друзів і товаришів. Похвалившись дорогою покупкою, ви можете зарекомендувати себе як брехуна, адже багато хто знає скільки коштують бренди. Більш того, маючи середній дохід, ніхто не повірить, що ви купили годинник за тисячі доларів. Ось три основні причини, чому варто купувати оригінал:

  • Виготовлення підробок незаконно і порушує авторські права;
  • Неможливо перевірити якість і термін служби;
  • Копію швейцарських годинників конфіскують на швейцарському кордоні.

Купуючи підробку, ви йдете на усвідомлений ризик. Годинники можуть зламатися завтра або через тиждень. Відремонтувати фейк навряд чи вдасться, тому доведеться носити гаджет просто як прикрасу.

Плюси і мінуси підробок

Головною перевагою копій є дешевизна. Купити фейк можуть люди з різних прошарків населення. Але, ви повинні розуміти, що на відміну від оригіналу, всередині буде абсолютно інший механізм, корпус зроблять з неякісного металу, а ремінець і зовсім з шкірзамінника. І справа навіть не в тому, що друзі дізнаються про підробку. Як ви будете почувати себе, знаючи, що на руці жалюгідна копія? Чи не краще купити брендову модель за бюджетною ціною і бути впевненим в якості і терміні служби?


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *