Депутати Тернопільської обласної ради вимагають продовжити мораторій на продаж землі

Депутати Тернопільської обласної ради вимагають продовжити мораторій на продаж землі

Керівники депутатських фракцій Тернопільської обласної ради обговорили внесення законопроекту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення на засідання Верховної Ради України.

У ході обговорення депути вирішили продовжити відстоювати позицію жителів краю та повторно звернутися до керівників держави з вимогою не впроваджувати поспішний ринок землі без належних напрацювань необхідних ринкових механізмів та законодавства.

Депутати вирішили сформулювати нове звернення, у якому зазначать, які передумови необхідні для того, щоб завершити земельну реформу. Керівники фракцій уповноважили голову обласної ради Віктора Овчарука та голову ОДА Ігоря Сопеля консолідовано підписати відповідний документ.

Нагадаємо, рішення Тернопільської обласної ради від 17 вересня 2019 року № 1423 «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення» було підтримане місцевими радами Тернопільщини усіх рівнів.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares