Для чого потрібен лактаційний чай?

Вже у перші дні життя новонародженому малюку потрібне материнське молоко. Для немовляти воно виконує роль їжі, а також питва. Молоко матері збагачене поживними речовинами та вітамінами, завдяки чому немовля швидко набирає вагу. Крім цього, такий натуральний продукт добре зміцнює імунітет дитини. Але на жаль материнського молока не завжди буває вдосталь. Коли відбувається зниження лактації, дитина отримує недостатню кількість молока матері. Не кожна породілля хоче догодовувати свого малюка сумішшю. І тоді на допомогу приходить лактаційний чай, який ви можете придбати в магазині Shop Hipp. Його вживання призводить до поліпшення лактації та кількість виробленого молока збільшується.

Причини зниження лактації у годуючих мам

Дефіцит молока для годування може бути викликаний різними причинами. Іноді це зумовлено тим, що молочні залози породіллі налаштовуються на активну роботу для того щоб синтезувати великий об’єм молока. Такий процес пов’язаний з тим, що новонароджена дитина починає швидко рости та відповідно потребує більше молока. Такий період називають лактаційною кризою.

Зниження лактації буває зумовлене й іншими причинами. Інколи воно буває викликане стресом та нестачею сну.

Якими якостями володіє чай для лактації?

Якісні чаї для лактації, які пропонують сучасні виробники здатні поліпшити вироблення грудного молока. Яким чином це відбувається? Після вживання чаю для лактації у жінки відбувається стимуляція гормону під назвою окситоцин. Цей гормон відповідає за вироблення молока.

До плюсів лактаційних чаїв варто віднести той момент, що вони містять у своєму складі корисні складники. Через материнське молоко ці компоненти дістаються й дитині. Вони зміцнюють імунітет та здоров’я новонародженого.

Вживаючи лактаційний чай жінка починає споживати більше рідини. А це теж стимулює вироблення грудного молока.

Як вибрати лактаційний чай?

Обираючи чай для лактації потрібно звернути увагу на його склад. Віддавайте перевагу напою, який містить у своєму складі такі корисні компоненти як фенхель, імбир та кріп.

Одним з найбільш популярних напоїв для лактації на сьогодні вважається чай ХІПП. Він виготовлений з натуральних екстрактів лікарських трав та не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів. Замовити такий чай можна на сайті компанії Shop Hipp перейшовши за посиланням shop.hipp.ua.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares