Для яких випадків підійде гума 215/60 R16

Жодний транспортний засоб, будь то легковий автомобіль, позашляховик або вантажна спецтехніка не обходиться без гарних шин. Основне завдання даного вузла – максимальне забезпечення зчеплення з дорогою авто при його пересуванні. Даний параметр впливає на безпеку під час поїздок водія і його пасажирів. Тому вибирати шини слід уважно, дотримуючись рекомендацій заводу-виготовлювача машини.

Де застосовується

Гума 215/60 R16 піддійте не на всі машини. Параметр R16 – не зовсім популярний на території нашої країни. Шини досить дорогі і великого розміру, що обмежує їх сферу застосування.

Вони підійдуть на такі марки автомобілів:

• Mazda CX;

• Mersedes V-класу;

• Hyundai Sonata;

• Skoda Yeti;

• Subaru Forester і Outback.

Це великогабаритні транспортні засоби, великі колеса на яких виглядають найбільш ефектно підкреслюючи статусність, виділяючи їх із загальної маси схожих авто.

Плюси застосування гуми 215/60 R16

Основні переваги покришок даного типу і виробника:

  • довговічність, в порівнянні з меншими діаметрами;
  • стійкість до зношування. Даний параметр можна віднести до одного з основних, так як шини довгий період часу зберігають глибину протектора, що впливає на безпеку під час поїздок і зменшує витрати на їх заміну;
  • підвищена стійкість до механічних пошкоджень. Відповідно до заяв виробника шини не міняють свою початкову структуру навіть у нестандартних ситуаціях. Наприклад, при наїзді на бордюр на швидкості;
  • сприяють поліпшенню зовнішнього вигляду автомобіля. Машина з великими колесами виглядає солідно, стильно і переконливо. Вона привертає до себе погляди сторонніх, говорить про добрий смак власника;
  • хороші показники на дорозі. Дана перевага ключове, так як безпека завжди повинна бути на першому місці.

Вибір покришок

До вибору шин слід підходити уважно, попередньо вивчивши виробника, рекомендації виробника машини, прочитавши відгуки.

Вибирати варто тільки перевіреного виробника, який надає гарантійне обслуговування.

Покришки 215/60 R16 впевненість в надійності і довговічності шин. Однак ніхто не застрахований від підробок, тому перед придбанням покришок слід поцікавитися про наявність необхідних сертифікатів, що гарантують якість пропонованого товару.

Правильно підібрані шини, незалежно від того літні вони, зимові або всесезонні допоможуть оцінити кращі якості автомобіля, відчути смак свободи пересування, доступність всіх місць в яких так хотілося побувати.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares