Історія успіху: як на Тернопільщині влаштовуються колишні воїни АТО

Історія успіху: як на Тернопільщині влаштовуються колишні воїни АТО

У 2014 році 42-річних мешканців села Соколів Теребовлянського району Андрія Худу, який працював у місцевого приватного підприємця, та Олександра Паласюка, робота якого була в охоронній сфері, призвали на військову службу на території проведення Антитерористичної операції на Сході країни. Залишивши родини та усталене життя, чоловіки пішли захищати Батьківщину від окупантів.

Повернувшись додому, вони активно почали шукати роботу, проте спроби самостійно знайти підходящу вакансію результатів не дали. Тож колишні військовослужбовці звернулися за допомогою в Теребовлянську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості.

У червні 2020 року в ТОВ “ЗОЛОТНИКИ-АГРО” виникла потреба у операторах (кочегарах) виробничих печей, відтак кар’єрна радниця запропонувала ці вакансії Андрію та Олександру за умови попереднього проходження стажування безпосередньо на підприємстві.

Цілеспрямовані, добросовісні працівники сподобалися роботодавцеві, тож після успішного стажування були працевлаштовані.

«Немає кращого, як чесно працювати на рідній землі, жити у мирі і спокої в своїх родинах», – кажуть чоловіки.

Індивідуальний підхід фахівців Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості в питанні вирішення проблем зайнятості особливих категорій безробітних, в тому числі й демобілізованих учасників АТО, дозволив колишнім воїнам АТО адаптуватися до мирного життя, знайти себе у професійній діяльності  та успішно працювати.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares