Купити модні ботильйони

На жаль, ботильйони – взуття, яке підходить далеко не всім дівчатам. Швидше за все це і стало причиною бурхливої ​​реакції на їх першому модельному показі. Тому сьогодні ми обов’язково торкнемося теми специфіки їх дизайну, який сильно обмежив коло своїх споживачів. Незважаючи на все це, з їх допомогою створюються дуже елегантні і неповторні образи, які відразу ж привертають до себе увагу оточуючих, навіть якщо обраний максимально стриманий дизайн. Якщо ви бажаєте ознайомитися з новинками даного модельного ряду, то зробити це можна на сайті інтернет-магазину Born2be.

Ботильйони – що це?

Взуття, яка поділила жінок на два табори: тих, хто від них в захваті і тих, хто вважають їх провалом в світі моди.Разбіраемся, що до чого.

Ботильйони – це взуття, яка змогла об’єднати два, здавалося б не об’єднуються види: туфлі і півчобітки. У цьому, безумовно, таїться вже один явний плюс: модельний ряд ботильонов поповнюється новинками частіше, ніж будь-яка інша взуття. Як ви вже здогадалися, причиною тому є оновлення туфель і напівчобітків, які позначаються і на ботильонах.

Варто тут же додати, що вони відмінно вписуються в ділові, урочисті і навіть повсякденні образи. За це їх важко не любити.

Особливість ботильонов

Так що ж сталося такого, що відвернуло одних і підтягнуло інших? А вся справа в тому, що коло жінок, яким ботильйони підійдуть, сильно обмежений, і складається він лише з струнких красунь.

Причиною тому є особливість дизайну: “туфельная” нижня частина і довжина напівчобітків зробили так, що нога візуально здається коротше, ніж є насправді. Але це ще не все: паралельно “укорочення” довжини ноги відбувається “витягування” довжини стопи. Це і стало приводом для гніву з боку повних і низьких жінок.

Тут же згадується історія джинсів skinny, які також були зустрінуті шквалом ненависті з боку вже тільки повних дам. Своє обурення вони пояснювали занадто відвертим / вульгарним дизайном. Благо все обійшлося і ніхто не зупинив виробництво.

Як вибрати ботильйони

Ботильйони бувають відкритого і закритого типу. Перші вважаються більш відвертими і підходять тільки тим жінкам, які на 100% впевнені в собі.

Таке взуття шикарно виглядає з мереживними светрами і спідницями, довжина яких варіюється в залежності від висоти ботильонов. Чим вище взуття, тим нижче спідниця, але, звичайно, без крайнощів.

Якщо вам підходять ботильйони, і ви прийшли сюди, щоб знайти магазин з новинками цього року, а не для того, щоб почитати, як хтось радий чи не радий ботильйони, то вам точно слід відвідати сайт Born2be.ua.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares