Магнітні бурі: чи вірити в них?

Магнітні бурі: чи вірити в них?

Через спалахи на сонці у космос викидається велика кількість заряджених частинок – протонів і електронів. Вони через 1-2 дні потрапляють в атмосферу Землі. Цей потік заряджених частинок змінює магнітне поле земної кулі. Це і прийнято називати магнітною бурею.

Але людський організм теж має своє магнітне поле, адже частинки крові циркулюють по колу. Тому якщо ззовні на нього діє інше поле, відбуваються зміни в організмі. Густіє кров, відбуваються збої у серцево-судинній системі. Тому найперше страждають сердечники.

Але також порушується робота усіх інших органів, бо в них також є впорядкований рух іонів і електронів.

Люди у такі дні можуть відчувати головний біль, перепади тиску, стомлюваність, сонливість, дратівливість, депресивні стани.

Жінки є більш чутливими – через місячні цикли в організмі. У них від магнітних бур можуть раніше початися пологи, змінитися місячні.

Найбільше вплив відчувають люди у літаку, метро. У такі дні чутливим краще не їздити цим транспортом.

Що робити?

Здорові люди не відчувають впливу магнітних бур. Тому єдиний вихід – прагнути до здоров’я. Кинути курити, займатися спортом, скинути зайву вагу, вживати здорову їжу.

Але найбільше страждають люди похилого віку, гіпертоніки та астматики. Їм у такі дні слід усіляко себе заспокоювати і уникати стресів. Більше гуляти на свіжому повітрі. Носити при собі заспокійливі препарати та засоби для розрідження крові, зниження тиску. Також у ці дні не їсти жирної їжі – вона лише посилить холестерин у крові, що додатково дасть навантаження на серцево-судинну систему. Також не можна перевтомлюватися.

З кожним роком кількість людей, які страждають через магнітні бурі, росте. Причини – погана екологія та велика кількість електромагнітного поля довкола через кількість техніки.

Коли наступні?

Сильні спалахи на сонці відбуваються періодично 1-2 рази на місяць. Наступні після червневих магнітні збурення вчені прогнозують не раніше 13 липня.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *